Dcera popsala smrt matky na atrakci v Egyptě: Odstrčili mě od jejího těla!

Autor: rc - 
6. září 2018
12:00

Hannah Barcroft (38) si se svou mámou Janice Bowles (†58) chtěla užít dovolenou v egyptské Hurghadě, a tak si zaplatily adrenalinovou jízdu na nafukovacím banánu. Plavidlo se s nimi však během jízdy převrátilo a Janice se utopila. V nemocnici zoufalé dceři ani nedovolili, aby se se svou mámou rozloučila.

Měl to být den plný zábavy, skončil však tragédií. Hannah Barcroft trávila dovolenou se svou rodinou v egyptské Hurghadě. Dovolenou si chtěla užít plnými doušky, a tak se se svou mámou Janice Bowles rozhodla, že zkusí jízdu na banánu. Adrenalinová jízda však skončila tragicky. Nedlouho poté, co se loď táhnoucí banán rozjela, se s nimi nafukovací plavidlo převrátilo.  „Co si pamatuju, je, že jsem byla lapena pod vodou,“ řekla pro The Sun Hannah. Ta, jakmile se dostala zpět nad hladinu, okamžitě začala plavat ke své mámě. „Ale když jsem se k ní dostala, říkala: Nemohu dýchat, nemohu dýchat. Volala jsem o pomoc: Moje máma, moje máma a brečela jsem a křičela,“ dodala Hannah.

Hannah se svou mámou v náručí strávila ve vodě několik minut, než k nim přijela loď, aby je dostala do přístavu. Poté byly převezeny do nemocnice. „Držela jsem ji za předloktí a říkala: Mami, prosím, probuď se,“ popisovala nejhorší chvíle svého života Hannah. Ovšem jakmile dorazili do nemocnice, lékaři zdrcené Hannah řekli, že je její máma mrtvá. „Řekla jsem, že potřebuju být se svou mámou, ale oni řekli: Pas, pojištění. Když jsem jim to dala, tak mi dali pět minut, abych se rozloučila se svou mámou,“ řekla a dodala: „Odstrčili mě od jejího těla a řekli: „Dost času, dost času,“ a já řekla: „Ne, to je moje máma.“ Tragédie se odehrála jen týden poté, co v tom samém resortu zemřel anglický pár Susan Cooper (†64) a John (†69), kteří byli na dovolené se svou dcerou.

 

Monikay ( 7. září 2018 14:54 )

kdo má rád svou mamku pochopí jak to bylo těžké. Nezávisle na tom, zda se pustily do nesmyslné atrakce. Dcery je mi líto

soresnakunde ( 7. září 2018 11:04 )

Zase je o jednu blbou pí ču míň

leontznka ( 7. září 2018 09:44 )

S rokem narození to nemá nic společného , statisticky je dokázáno , že polovina utopených byla dobrými plavci a ve výborné kondici .....

xxxx666 ( 7. září 2018 05:18 )

Nechápu jak se mohla utopit,když součístí této atrakce jsou i plovací vesty.

arachnaaman ( 6. září 2018 22:46 )

Tak vodní atrakce všeho druhu,jakožto různé vodní sporty ať na profesionální nebo na amatérské úrovni existují ve všech zemích u moře,destinacích i u suchozemců na různých vodních plochách! A buďto ten člověk na to má,ať je starší nebo mladší.Tam je to o fyzičce,síle a umu,takový windsurfing nebo kitesurfing není nic lehkého,je to pěknej záhul,a člověk starší má prostě už míň síly,to je neoddiskutovatelný fakt,je taky víc zranitelnější než ostatní.Prostě tělo staršího člověka i sportovce,už není to,co třeba 20-40letého jedince.Nebo vodní lyže,tam se může vymlátit i mlaďas,zkrátka sportem k trvalé invaliditě,to je fakt,když se to neumí,nebo není příznivé počasí, atd.,atp.Na banánu,to samé,paní se zkrátka napila,a holt to špatně dopadlo,na vině je víc faktorů a jeden z nich je trochu i věk,bohužel.Vodní hrátky holt někdy nedopadnou a Egypt není výjimka,to se může stát všude.Ale holt Egypt je v hledáčku,tak i hon na čarodějnice,což je nesmysl,když se trochu chytrý člověk nad tím zymyslí,což se zde neděje,vesměs!!!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud