Napadená žena z Dubí popsala útok: Chránila topící se dítě, dostala nakládačku!

Autor: Helena Lacinová - 
12. 8. 2018
05:01

Zastala se chlapečka, kterého další kluk topil. Za to vzápětí Vladěna T. (26) dostala nakládačku. Máma chlapce ji bila pěstí, tahala za vlasy a křičela na ni sprosté urážky. Zachránil ji až David M. (25), který za to ale tvrdě zaplatil.

Nebylo to její dítě... Přesto riskovala problémy, aby mu pomohla. „V bazénku jsem seděla a hlídala svoji dceru (2). Toho kluka jsem pozorovala delší dobu. Šel po dětech a ubližoval jim,“ popsala počátek konfliktu.

Útok chlapce po chvíli začal být nebezpečný. „Oběma rukama chytil druhého chlapečka, táhl ho dozadu a držel pod vodou. To už jsem vyskočila a chytila ho za ruce a sundala je z topícího se dítěte. Řekla jsem mu, že se to nedělá, že by ho mohl utopit,“ popsala mladá žena. Vzápětí se na místě objevila běsnící máma chlapce. „Začala mi nadávat. Pak mě bila do hlavy, obličeje i krku a tahala mě za vlasy. Vedle jsem slyšela křik mojí vyděšené dcery,“ vzpomíná napadená.

V té chvíli přiběhl David M. (25). Ten útočnici odtrhl a strhl hněv skupiny na sebe. Napadená se dostala z vody a přivolala policisty. Když se otočila zpět k brouzdališti, viděla, jak jejího zachránce bije asi devět lidí. „Přiskakovali další a další, jako kdyby si chtěl bouchnout každý, než přijede policie. Nikdy mu nepřestanu být vděčná, že se mě zastal,“ dodala Vladěna.

Video David se zastal napadené ženy na koupališti. Pak ho zbilo několik mužů - FTV Prima
1080p 720p 360p

Hrozí jí tři roky

Policie už obvinila agresivní ženu, která krvavý incident začala. Za výtržnost jí hrozí až tři roky vězení. Obviněni zřejmě budou i další účastníci rvačky. Zároveň policisté vyzývají svědky incidentu, aby se ozvali na linku 158. Při vyšetřování případu se budou kriminalistům hodit i fotografie a videa napadení.

Levněji pro místní

Koupaliště v Dubí už hlídá přenosný monitorovací systém. Radnice na útok zareagovala i tím, že pro přespolní zdražila vstupné. Dospělí zaplatí 120 Kč a děti 40 Kč. Pro místní dál zůstává původních 35 a 10 korun. „Místní mají slevu, kterou našim občanům můžeme poskytnout, když se u pokladny prokážou nějakým dokladem,“ řekl včera starosta Dubí Petr Pípal. „Incident způsobili přespolní, skupina lidí z Teplic,“ poznamenal. Koupaliště také hlídají strážníci.

Dubí ocení zachránce

Radní Dubí včera rozhodli, že Davida M. (25) za občanskou statečnost odmění deseti tisíci korunami. Také ho chtějí navrhnout na Cenu Michala Velíška. „Do incidentu se fyzicky vložil bez ohledu na to, že mohl být sám napaden. Byl tady s tatínkem na radě a je to velmi sympatický kluk. Určitě by se zachoval stejně bez ohledu na následky,“ pochválil mladíka starosta. David M. skončil se zlomenými žebry, vyraženými zuby, proraženou tváří, zlomeným nosem a neslyší na jedno ucho.

Doporučujeme
Super Duper ( 12. srpna 2018 19:48 )

Domacích Čechů ? každý 2x Čech je mixovaný jak cd od nejlepšího DJ . Takže Češi : Reynolds Koranteng , Sammer Issa , Ghaba Al Ghabba , Theo Gebrelassie , Tomio Okamura , Taťána Makarenko , Horst Siegel , Robert Reichel , Halina Pawlowská , Grossmann , Koller , atd atd to jsou ti tvoji Češi ????,

Super Duper ( 12. srpna 2018 19:42 )

Asi ti chybí kolečko v mozku .

odlisny ( 12. srpna 2018 18:38 )

do deseti let bude z Dubí cikánské ghetto a nakonec i z Ústí.

Monikay ( 12. srpna 2018 17:18 )

Nevím, ale mně by přišlo na místě ocenit i tu paní, co se zastala topícího se chlapečka.

agfor ( 12. srpna 2018 17:16 )

Ale oni to dobře chápou. Důležitější je, že pro ně zákony skutečně neplatí a dělají si, co chtějí a vždy jim to projde. Zkuste třeba zničit byt a požadovat nový.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud