Hraní se smrtí u Brna: Hlupák přelézal ve vlaku z kupé do kupé

Autor: shp - 
5. 8. 2018
17:25

Na co, proboha, myslel? Nerozvážný mladík si zřejmě chtěl něco dokazovat a ve vlaku ve směru Letovice – Brno, který mnohdy dosahuje na kolejích rychlosti až 160 km/h, přelézal z kupé do kupé. Měl štěstí, že se mu nic nestalo.

Video Mladý muž přelézal ve vlaku z kupé do kupé. Hazardoval se životem. 
1080p 720p 360p
Na videu, které koluje po sociálních sítích, je vidět mladík, který přelézá z jednoho kupé do druhého. Kamarádi ho přitom hecují. „Tak pojď do toho, ty magore. To je hov*ado,“ říká jeden z přátel, kterému jde zřejmě víc o podívanou než o zdraví kámoše.

Hazard se životem, který mladík podstoupil, odsuzují nejenom lidé na Facebooku, ale i lidé nejpovolanější. „Obecně je vyklánění z vlaku zakázané. Varování je napsáno u všech oken. To, co je na záznamu, je nebezpečné a jde o hazard s životem,“ řekl Blesk.cz mluvčí Českých drah Petr Šťáhlavský.

Je štěstí, že dotyčný nepřišel o život. Kdyby vypadl nebo byl sražen protijedoucím vlakem, nejspíš by zemřel,“ pokračuje mluvčí. „Kdyby byl přistižen, byl by pokutován nebo vyloučen z dopravy. Musel si vyhlédnout okamžik, kdy byl průvodčí jinde,“ uzavřel Šťáhlavský.

Doporučujeme
ellenic ( 6. srpna 2018 12:36 )

Bystrozraky Raději ne, takových je tam už dost . Tedy Bohužel .

padouch236 ( 6. srpna 2018 12:16 )

Tomu volovi měl semafor urazit tu blbou palici...

jardavozembouchak ( 6. srpna 2018 12:06 )

Jsem myslel, ze okenka ve vlaku uz nelze otevrit. Jezdim EC a tam jsou okna vcelku nebo jen maly kukr nahore, kterym se protahne tak kocka. A zpival si ten cyp "A budu na Primeeeee!"? Ceho jsou mladi dnes schopni jeden zasne. A vzhledem k tomu, co pak jako starsi provadi jako ridici, tak mam pocit, ze z toho, bohuzel, nevyrostou...

zanyn ( 6. srpna 2018 11:35 )

Bravoo Plesku. Tyhle vaše senzační zprávy jen vyhecují další blázny k podobným aktivitám. Ty mrtvé pak si můžete dávat do sbírky....

starypes ( 6. srpna 2018 11:32 )

Ty si ten vůj ohon umyj pořádně v H2SO4, cvpe.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud