Pondělí 14. června 2021
Svátek slaví Roland, zítra Vít
Jasno 23°C

Záhadná smrt krásné Lenky (†24): Policie z její smrti obvinila přítele

Autor: shp - 
10. července 2018
18:40

Konečně. V případu záhadné smrti Lenky (†24) ze slovenských Pliešovic v okresu Zvolen padlo oficiálně první obvinění. Ze zabití krásné blondýnky byl obviněn její přítel Jaro, který ji podle všeho uhodil při bitce, která vznikla s kamarádem.

Sympatická blondýnka zemřela před dvěma týdny v sobotu v chatě na samotě v Zaježové, která patří Jarovi. Za tragédii může nejspíš nešťastná náhoda a taktéž konzumace alkoholu.

Muž měl při bitce s kamarádem do děvčete strčit. Lenka spadla, vážně si poranila hlavu a lékaři jí už nedokázali pomoci. To vše během krátkého okamžiku. Pomoc zraněné volali v sobotu nad ránem.

Mohu potvrdit, že jsme na základě výzvy na tísňové lince 155, kterou jsme dostali ve 2:55, vyslali záchranáře k ženě s poruchou vědomí," uvedla Alena Krčová, mluvčí Operačního střediska Záchranné zdravotní služby.

Lenka i přes snahu zdravotníků zemřela na krvácení do mozku. „Strčil do ní a nešťastně spadla. Tvořili spolu pár asi dva roky. Jaro se zhroutil. Je to obrovská tragédie,“ řekl Novému Času Milan z Pliešovic.

Vyšetřovatel vznesl muži obvinění za zločin zabití. Prokurátorka Okresní prokuratury Zvolen podala návrh na vzetí obviněného do vazby. Soudce pro přípravné konání uznal důvod vazby, ale nahradil vazbu dohledem probačního úředníka a propustil ho na svobodu,“ prohlásil mluvčí krajské prokuratury Ivan Vozár.

notysek ( 11. července 2018 10:21 )

 Obcané by se měli probudit a pozadovat po politicích zákaz reklamy na alkohol.

Gangster_murder ( 10. července 2018 19:58 )

 👍super ale od těch zatracených cenzur nemám pokoj prosím vás vymažte celý článek nebo do něj přidejte fotografie bet cenzur

Monikay ( 10. července 2018 19:35 )

Připadá mi že snad 90% kriminality dělají ožralci

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání