Záhadná smrt krásné Lenky (†24): Zabila ji rána od přítele?

Autor: shp - 
1. 7. 2018
05:00

Neuvěřitelné neštěstí. Minulou sobotu jela Lenka Ch. (†24) ze Zvolena se svým přítelem Jarem S. na chatu. Velká láska však skončila obrovskou tragédií, když krásná blondýnka, která se podle všeho snažila roztrhnout bitku mezi partnerem a jeho kamarádem, utrpěla těžké poranění hlavy, kterému podlehla v nemocnici.

Ještě strašnější na smrti sympatické blondýnky je, že policie obvinila z její smrti podle informací webu pluska.sk právě jejího přítele Jara. Neštěstí se mělo stát v noci, když na chatě byli kromě zamilovaného páru ještě další přátelé.

Zničehonic se měla strhnout bitka mezi Jarem a jeho kamarádem. Lenka se na násilí nejspíš nemohla dívat a snažila se mladíky od sebe odtrhnout. Zapletla se do rvačky a to se jí bohužel stalo osudným. Utržila fatální ránu na hlavě.

Koluje i verze, že měl Jaro udeřit pěstí Lenku do hlavy, která pak následně upadla do bezvědomí. Podle jiné verze Lenku mladíci během bitky udeřili a ona po nešťastném pádu ztratila vědomí poté, co se udeřila do hlavy. Vše jsou však jen teorie.

Vzhledem k citlivosti případu a na přání rodiny nebudeme poskytovat žádné bližší informace,“ řekla krajská policejní mluvčí Mária Faltániová. Lenka byla pohřbena v pátek. Policie případ nadále vyšetřuje. Hlavním podezřelým je právě Jaro.

delviar ( 2. července 2018 01:32 )

Proč ti říkaj vemeno?

tomik007 ( 1. července 2018 21:30 )

Neni si ty oszipany ?

delviar ( 1. července 2018 20:00 )

Ty musíš mít bratra-jeden nemůže tak blbej!!

tomik007 ( 1. července 2018 18:49 )

Bazmeg keczet! K Plešivci se radsi moc nepriblizuj, aby ti nevypadaly vlasy

horalysa ( 1. července 2018 16:03 )

Zpráva pochází ze zdrojů rádia Jerevan.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud