Lenka (†37) se utopila rodině před očima: Její dcery jsou stále pod dohledem lékařů!

Autor: lm - 
24. 4. 2018
17:41

Milovaná maminka (†37) jim zemřela před očima, zatímco samy bojovaly o život. Třem malým dětem bude Lenka navždy chybět. Dcerky Júlinka (8) a Lucinka (7) jsou navíc ještě stále v nemocnici pod dohledem lékařů.

Lenka (†37), která zahynula v sobotu po převrácení raftu, byla podle známých velmi pozitivní osoba a věčně se usmívala. Spolu s manželem Markem (36) se věnovali ušlechtilé činnosti – spravovali sdružení, které pomáhalo různými metodami vychovávat děti či upravovat mezilidské vztahy. „Byla to dokonalá rodinka. Nejhorší to bude asi u dětí, neumím si představit, jak ztrátu matky přijmou, až se o tom dozvědí,“ prozradila serveru Pluska.sk se slzami v očích jedna ze známých.

Dvě dcerky Júlinka (8) a Lucka (7) skončily po převrácení raftu na řece Belá v nemocnici. Silný proud je dlouho unášel ve vodě s teplotou kolem šesti stupňů. Jedna z dívek musela být hospitalizovaná na jednotce ARO. „Obě jsou u nás, už nepotřebují speciální péči,“ potvrdila serveru mluvčí univerzitní nemocnice v Martině Katarína Kapustová.

Tříletý chlapeček, který byl rovněž na raftu, by měl být v pořádku. Táta Ondrejka zachytil a celou dobu ho silně držel, než se jim podařilo dostat na břeh. Rodina z Bratislavy jezdívala na výlety často a obzvlášť rádi prý měli vodácké výjezdy. Nikdo proto nechápe, proč rodiče na raftu neměli záchranné vesty.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud