Policista Dominik (†23) se zabil na motorce: Přítelkyně čeká dvojčata

Policistu Dominika (†23) zabila láska k motorkám. K těhotné přítelkyni už se nevrátí. (Ilustrační foto)
Autor: dce - 
17. 4. 2018
10:33

Tragédie zasáhla mladou rodinu ze slovenského Palína poblíž hranic s Ukrajinou. Třiadvacetiletý policista Dominik nezvládl svoji motorku a z neznámých příčin vyjel ze silnice, kde narazil do svodidel. Na místě byl mrtvý a doma po sobě nechal nastávající manželku Paťku, se kterou čekal dvojčátka.

Ke strašlivé nehodě došlo v neděli u Dargova. Třiadvacetiletý Dominik, který sloužil u hraniční policie v Čierne nad Tisou, projížděl novou motorku, když ztratil kontrolu a vyjel ze silnice. Narazil do svodidel. Lékaři už nemohli nic, než konstatovat smrt mladého muže.

Případ je o to smutnější, že po sobě Dominik doma nechal snoubenku Paťku, která je těsně před porodem. Mladý policista se se svými dvojčátky ale už nikdy nesetká...

„S Dominikem měli mít teď v květnu svatbu. Čekají spolu dvojčata. Všichni doufáme, že miminka budou v pořádku a Paťka to zvládne. Musí myslet hlavně na ně,“ řekl serveru Čas.sk Dominikův dědeček Miroslav.

Co přesně nehodu způsobilo, zatím není jasné – známí se shodují, že Dominik nebyl typ řidiče, který by zbytečně riskoval. „Nikdo přesně neví, jak se nehoda odehrála. Dohady byly takové, že on předjížděl a že se najednou objevilo auto naproti. Nechtěl do něj nabourat, tak se vyhnul na krajnici v protisměru. Taková smůla, že narazil do těch svodidel...“ dodal Miroslav. Příčinu i další okolnosti nehody nyní zjišťuje policie.

Video: Tým záchranářů oživuje motorkáře po nehodě. Mirek nepřežil...

Video Drastické záběry: Tým záchranářů oživuje motorkáře po nehodě. Mirek nepřežil. - HZS Karlovarského kraje
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
ianadruhou ( 17. dubna 2018 21:39 )

Ty se pomalu ale jistě dorazíš sám, buku!

gabreta ( 17. dubna 2018 20:51 )

Hm, tak teď si mi to nandal!! To abys mne ještě dorazil kaštane!!

horalysa ( 17. dubna 2018 20:21 )

Dárci orgánů jsou vítání v každé nemocnici.

delviar ( 17. dubna 2018 19:37 )

Naša tlač napísala,že to ,,bol skúsený motorkár,,!!! No neviem,keď máš 23,príde jar,si nadržaný na jazdu-musíš byť veľmi disciplinovaný voči sebe,lebo motorka to je také neposlušná kobylka a emócie musia byť na uzde...sám som najazdil státisíce km na motorke a viem čo hovorím....inak je to smutné.Živým na výstrahu.

kradu ( 17. dubna 2018 19:33 )

no že já sem na opačný straně barigády kdyby to byl zedník těžko to napíšou bengo není nad člověk

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud