Sexy motorkářka (†33) zahynula při nehodě: Smrt ji zastihla poté, co jí zemřeli oba rodiče

Autor: shp - 
6. dubna 2018
05:33

Neskutečnou bolest zažívá rodina známé motorkářky a hvězdy Instagramu Annette Carrion (†33). Sexy milovnice motorek zemřela poté, co její stroj sjel ze silnice v Kalifornii na začátku dubna. Smrt ji zastihla nedlouho poté, co zemřela její maminka a tatínek.

Annete byla velmi populární. Na Instagramu získala téměř 150 tisíc sledujících. Na svém profilu propagovala ženskou závodnickou skupinu, kterou spoluzaložila. Jeden z jejích posledních postů byl o jejím otci Fernandovi (†81), který zemřel o čtyři dny dříve než ona.

V listopadu loňského roku přitom zemřela její matka Sofia (†85) na rakovinu slinivky a konečníku. „Poté, co mi před čtyřmi měsíci zemřela maminka, jsem viděla, jak je srdce mého otce roztříštěné. Měl silné deprese z toho, že mu po 35 letech soužití zemřela manželka,“ napsala Annette.

Tehdy ještě netušila, že smrt si brzy přijde i pro ni. Hororový pád ze silnice neměla šanci přežít. „Anette byla přivítána u nebeských bran rodiči Fernandem a Sofií, kteří zemřeli dříve než ona,“ stojí ve smutečním prohlášení.

bizon_pepa ( 6. dubna 2018 10:41 )

Nemely by ji naopak pomoct?

kravanebeska ( 6. dubna 2018 09:46 )

No, spis to bude tim, ze Pleskaci jsou vadni a krome toho, ze neumeji psat pismena, tak ani v cislech nejsou nejsilnejsi a spatne je opsali. A sup, misto 58 tady mame 85. Ale tak jako je to dost podobne, ze.

mislivec ( 6. dubna 2018 08:51 )

Možná ji převážily do příkopa ta balony... Přito díky nim se stala světově uznávanou instagramátorkou, asi neměla co jinýho nabýdnout... Hořký osud jménem kozy.

kamcerka ( 6. dubna 2018 08:11 )

Zase se mi potvrdila jedná věc. Ti, co odešli na druhý břeh, si vždy přijdou pro své nejoblíbenější krátce po své smrti.

Antonin Blaha ( 6. dubna 2018 07:00 )

 Koleduji si o to sami,zrovna vcera mne na dalnici tri motorkari predjizdeli takovym zpusobem ze jsem se vecer divil ze nebyli ve zpravach jako darci organu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud