Babička (92) zastřelila vlastního syna (†72): Chtěl ji umístit do domova důchodců

Babička (92) zastřelila vlastního syna (†72): Chtěl ji umístit do domova důchodců
Autor: ČTK - 
4. 7. 2018
06:42

Dvaadevadesátiletá žena ve Spojených státech zastřelila svého o dvacet let mladšího syna kvůli tomu, že ji chtěl umístit do pečovatelského domu. Po činu se pokusila zabít také synovu přítelkyni, která se ale ubránila, napsala v noci na dnešek agentura Reuters.

Incident se odehrál v pondělí na předměstí Phoenixu ve státě Arizona. Anna Blessingová žila ve společné domácnosti se synem, který jí řekl, že je s ní obtížné žít, proto ji pošle do pečovatelského domu. To žena nechtěla, proto se tomu pokusila zabránit.

K činu použila dvě pistole. Jednou z nich několika výstřely zabila syna a poté zbraň obrátila proti jeho 57leté přítelkyni. Té se podařilo zbraně zmocnit, Blessingová poté vytáhla druhou pistoli, kterou synova přítelkyně rovněž zneškodnila.

Blessingová po zadržení prohlásila, že chtěla následně spáchat sebevraždu, ale protože přišla o zbraně, nemohla se připravit o život. Soud, který stanovil kauci na 500.000 dolarů, ji následně poslal do vazby.

Doporučujeme
cotoje ( 6. července 2018 21:17 )

jednu takovou babiznu jsem měla jako spolupacientku v nemocnici kur.,wu zasranou špinavou, smrděla nechtěla se koupat v noci chodila po pokoji svítilka a prohrabávala noční stolky kur.wa jedna a předstírala demenci měla štěstí že mi nic neukradla páč bych jí zlámala prsty a rozbila hubu že y se nenažrala

cotoje ( 6. července 2018 21:15 )

Babička???? Pro mě je to stará kur.wa odporná zruda

Vratislav Kenig ( 5. července 2018 11:58 )

 Babička vypadá jak nás*anej dědeček.

doktormediciny ( 4. července 2018 11:35 )

Typicka americanka..Urcite nestrilela od boku,. púoradne toho syna zlikvidovala

zwil ( 4. července 2018 08:25 )

 Boze,titulek opet na pos.rani a i v tom zbytku sra.cek to stoji za ho...chybi slova...ctete ty srac.ky po sobe,nez to vyble.jete na web...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud