Smrt matky a dvou dětí šetří jako vraždu! Těla v domě ležela týdny, našel je otec

1080p720p360p
Autor: ČTK ljš - 
6. 2. 2018
10:31

Další rodinná tragédie! Úmrtí dvou žen a jednoho muže, kteří byli v pondělí objeveni v domě ve Zlíně, vyšetřuje policie jako vraždu. Příčinu smrti objasní nařízená pitva. Sousedé uvedli, že nikoho z trojice neviděli přes dva měsíce.

Policie vnikla do rodinného domu v místní části Podhoří, vzdáleného necelé tři kilometry od centra krajského města na základě upozornění v pondělí odpoledne. Uvnitř našli tři těla. Podle policie patří šedesátileté ženě, její čtyřiatřicetileté dceři a sedmatřicetiletému synovi. O jejich nálezu informoval policii pětašedesátiletý příbuzný zemřelých, podle webu TN.cz se jednalo o otce rodiny. 

Z počátku se spekulovalo o tom, že rodinu mohly zabít zplodiny z kamen, o den později však policie potvrdila, že případ vyšetřuje jako vraždu. Příčinu jejich smrti objasní nařízená soudní pitva,“ uvedla krajská policejní mluvčí Lenka Javorková.

Vyšetřování přitom bude velmi komplikované. „V průběhu ohledání vyšlo najevo, že ženy a muž zemřeli už před několika týdny, možná měsíci. Příčinu úmrtí nám objasní nařízené soudní pitvy. I dnes budou kriminalisté na případu intenzivně pracovat a zjišťovat, zda nedošlo ke spáchání násilného trestného činu,“ uvedla Javorková. Do prověřování byl podle ní nasazen maximální počet kriminalistů tak, aby byla tragická smrt tří osob objasněna co nejdříve.


Znali jste zavražděnou rodinu? Tušíte, co mohlo jejich tragické smrti předcházet? Napište na tip@blesk.cz nebo zavolejte na číslo 724014586.


Trojice se bohužel se sousedy příliš nestýkala a v domě navíc žila v nájmu. Místní se proto domnívali, že se rodina odstěhovala. „Tak dva až dva a půl měsíce jsem je nezahlédl. Byla tam tma, nikdo nevynášel odpadky. Když byl sníh, tak ho nikdo neuklízel, ani stopy ve sněhu jsem neviděl. Dokonce zmizela i jejich kočka,“ uvedl jeden z nich pro Deník.

Na místo nálezu těl vyjížděli v pondělí odpoledne policejní hlídky, zlínští kriminalisté, psovod a následně krajští kriminalisté, kteří si vyšetřování případu převzali. „Až do nočních hodin probíhalo ohledání místa činu, ke kterému byl přizván i tým soudních lékařů z Ústavu soudního lékařství Olomouc a státní zástupce Krajského státního zastupitelství v Brně – pobočka ve Zlíně,“ sdělila mluvčí. K prohlídce těl zemřelých přivolala policie i rychlou záchrannou službu.

Když se podezření ze spáchání vraždy potvrdí, půjde o první letošní případ ve Zlínském kraji. Loni policie v regionu evidovala tři vraždy. V dubnu ubodal osmatřicetiletý muž v restauraci v Bezměrově na Kroměřížsku svou někdejší o osm let mladší přítelkyni. Na konci září zaútočil osmadvacetiletý muž nožem na své dvě nezletilé děti ve Starém Městě na Uherskohradišťsku. Tříletá dívka zemřela, pětiletý chlapec skončil v nemocnici. O prvním listopadovém víkendu jednašedesátiletá žena v rekreační chatě v Senince na Vsetínsku několikrát bodla kuchyňským nožem do hrudníku svého pětapadesátiletého muže, který následkům útoku podlehl.

Video V domě ve Zlíně našli tři mrtvé. - Slávka Červená
1080p 720p 360p

Doporučujeme
beda88 ( 6. února 2018 17:14 )

to jsi zcela na omylu, trest smrti bylo to jediné, čeho se báli. dnes dostanou za vraždu 12 let, po 8 letech je pustí. takhle si cení stát naše životy.

beda88 ( 6. února 2018 17:12 )

když pronajali i dům po Dahlgrenovi?

kajman1 ( 6. února 2018 16:10 )

Proc by museli někde pracovat .jen spis ta starší mela důchod asi na konto tak na to nepridou

kajman1 ( 6. února 2018 16:07 )

Tak to je složíte .když jsem žil v paneláku tak jsem ani neznal sousedy a dokonce ani na poschodí. Nikdy jsem neviděl souseda od vedle. No a ted je to ještě horší. Ziji na samotě a nejbližší dum Máme téměř 2,5km😀

balika ( 6. února 2018 16:05 )

Čubky, jako ty, rozeštvávají národ, ne Zeman.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud