Manželka elitního policisty se zastřelila jeho zbraní: Anna před smrtí trpěla, říká psychiatrička

Autor: shp - 
5. 2. 2018
19:06

Hrozná tragédie se odehrála v pátek ráno v Košicích. Čtyřicetiletá Anna vzala do ruky manželovu zbraň, vyšla z bytu, zavřela dveře a klíče nechala v zámku. Její muž Jaroslav, který pracuje jako elitní policista, a dvě děti Zuzanka a Jarko zatím spali. Žena si sedla v meziposchodí na zem, vložila si pistoli do úst a vystřelila. Podle psychiatričky jde o zvláštní případ, který mohla způsobit poporodní deprese.

Mrtvolu ženy našla sousedka, která šla ráno vyvenčit psa. Anna po sobě zanechala dopis na rozloučenou, ve kterém mělo stát, že za její rozhodnutí nenese manžel žádnou zodpovědnost. Slovenka byla na mateřské dovolené s dvouletým synkem.

Nechtěla, aby jí v záměru někdo zabránil. Není vyloučené, že slyšela nějaké hlasy, které ji nabádaly, aby si vzala život. O tom, že se s ní něco děje, možná věděla jen ona sama, ale neodhodlala se navštívit lékaře,“ řekla doktorka Danica Caisová webu Pluska.sk.

Manželovi například nemuselo být divné, že nespí, protože i předtím trpěla nespavostí a chodila v noci po bytě. Při psychických chorobách mají lidé poruchy spánku,“ říká zkušená psychiatrička. O nezvyklosti případu svědčí i statistiky sebevražd.

Ty uvádějí, že se častěji zastřelí muži než ženy. Ty častěji umírají po skoku z výšky, skoku pod vlak nebo po podřezání žil. „Když se matka dvou malých dětí zabije, dojde k vážnému narušení mateřských a opatřovatelských systémů, které jsou velmi silné,“ pokračuje odbornice.

Podle ní musela žena neskutečně trpět. „V daném momentu nemyslela na svoje děti, šlo u ní o úplnou ztrátu úsudku,“ uzavřela Caisová. Rodina přitom vypadala na první pohled normálně. „Žili běžným životem, i proto se nedokážeme vzpamatovat z toho, co se stalo,“ prozradili sousedé.

Pochybil při zabezpečení zbraně policista? „Určitě měl mít zbraň zabezpečenou před zneužitím nepovolanou osobou a v konkrétním případě obzvlášť, když v bytě byly dvě malé děti. Měl ji mít uzavřenou v trezoru,“ řekl o počínání manžela jiný nejmenovaný policista. Děti nyní zůstávají v péči manželových rodičů.

Video Záhadná smrt manželky elitního policisty: Našli ji zastřelenou u bytu! - TV JOJ
360p

Doporučujeme
Sabi12 ( 9. února 2018 20:49 )

Kto dokáže povedať tým malým anjelikov,že mamička už nikdy nepríde...

tomik007 ( 6. února 2018 00:33 )

Ti elitni policiste - to je samej pru ser

1pravda1 ( 5. února 2018 23:30 )

Není to divné napsat, můj manžel na tom nenese žádnou vinu? Jako by ji řekl, co má napsat. Když má dvě malé děti, tak poslední co ji napadne je, manželova vina? Taky to mohlo být pořádné psychické týrání, policista je jistě tvrdý chlap, no jen je mi to divné, takový dopis.

dajka123 ( 5. února 2018 22:02 )

Poporodní deprese při 2letém dítěti??? Brala bych laktační psychózu nebo pár týdnu měs po porodu, ale oni mají doma už 2leté batole.

moiaza ( 5. února 2018 19:56 )

Že diskuze musí vždycky začít ten nejsprostější hnůj. Ta totálně vypatlaná banda hlupáků.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud