Michael (43) se opil a spletl si dům: Uškrtil souseda, protože si myslel, že je zloděj

Michael Augustine (43) uškrtil svého souseda. Myslel si, že je to zloděj.  (Autor: Policie)
Autor: lm - 
3. února 2018
22:19

Přehnal to s alkoholem a zabil souseda. Třiačtyřicetiletý Michael si totiž při návratu z alkoholového večírku spletl dům a považoval svého souseda (†60) za zloděje a vrhl se na něj. Než dorazila policie, kterou opilec sám zavolal, byl napadený bohužel mrtvý.

K tragédii došlo v americkém Missouri. Michael Augustine (43) si pod vlivem alkoholu spletl dům a vrhl se na souseda, protože ho považoval za zloděje. Opilec dokonce sám zavolal policii s tím, že "narušitele přimáčkl k zemi" a ať si pro něj přijedou.

Když strážníci na místo dorazili, našli Michaela, kterak drží svého souseda v tzv. kravatě tak pevně, že nemohl dýchat. Policisté Cliftonovi Kingovi (†60) nemohli nahmatat puls a zavolali proto záchranku. Lékaři v nemocnici už válečnému veteránovi ale bohužel nemohli pomoci.

Michael Augustine (43) skončil následně v policejní cele, vlivem opilosti ale patrně ani netušil, co spáchal. "Je to tak. Pos*al jsem to," přiznal policistům a na fotce ze zatčení se usmíval jakoby nic.

Archivní video: Manžel ubodané prodavačky z Liberce: Zhroutil se mi celý svět

Video Manžel ubodané prodavačky z Liberce: Zhroutil se mi celý svět - FTV Prima/TV JOJ

Desterz ( 4. února 2018 10:11 )

Nesmírně mě těší zakázané diskuze u článků "Krvavá řež dětí v nákupním centru v Plzni" a "pomsta za rozřezanou Pamelu". Míra cenzury je totiž jasným ukazatelem nálady národa. Ani fízlovací psi ministerstva pravdy na tom nic nezmění.

kristinn ( 4. února 2018 00:33 )

alkohol je sv*iňa...

mislivec ( 3. února 2018 23:31 )

Stane se...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud