Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Radost pašeračky Terezy u soudu: Přišla za ní kamarádka propuštěná na kauci

Autor: shp - 
26. června 2018
05:11

Soudní tahanice točící se kolem české pašeračky Terezy H. (22), kterou zadrželi v Pákistánu s devíti kilogramy heroinu, neberou konce. Stání za stáním je stále odročováno. Blonďatou Češku však ve vězení potěšila návštěva, kterou rozhodně nečekala.

Za Terezou se totiž podle zdroje Blesk.cz přišla podívat kamarádka! Šlo o ženu, se kterou se skamarádila ve vězení. Přítelkyně, které je kolem 60 let, se do vězení dostala také kvůli drogám.

Byla však propuštěna na kauci a na svůj soud čeká na svobodě. Na usměvavou Češku však nezapomněla a přišla ji k soudu podpořit. Pouto, které mezi nimi vzniklo, je evidentně silné.

Blonďatá Češka jinak svůj čas, který musí nuceně trávit za mřížemi věznice, věnuje psaní. Rozhodla se, že o svém komplikovaném osudu napíše knihu. Zážitků pro ni má jistě dost.

Tereza byla zadržena 10. ledna na pákistánském letišti. Ve skrytém dnu svého zavazadla měla devět kilogramů vysoce kvalitního heroinu. Za pašování se v zemi udílí až trest smrti. Cizincům se však většinou vyhýbá.

Video Pašeračka Tereza přichází k soudu. - Blesk

KontraZeman ( 27. června 2018 21:02 )

To víš, obecního blázna zas chytá fantas. Hlavně, že si manžel s milencem dobře rozumí Já zase děkuji bohu, že blábolu neznám osobně. Už takhle to stačí Nedejbože mít něco takového v sousedství.. fujtajfl.. ještě, že je Praha tak velká.

pomooc-hori ( 27. června 2018 16:01 )

A kdy to všechno stíháš bramboro, když visíš pořád na netu?

honzazchaIoupky ( 27. června 2018 06:50 )

pokud bych nemusel pašovat drogy jako ta hloupá kráva, tak by se o tom dalo uvažovat

honzazchaIoupky ( 26. června 2018 21:32 )

pamatuju si, že naposledy měla hodnotu několika kilogramů fetu

tomik007 ( 26. června 2018 16:13 )

Nevnucuj se tady tak okate...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání