Pašeračka Tereza (22) v pákistánském kriminále: Žije podle pravidel islámu!

24. června 2018
18:04

Jeden odročený soud za druhým. Češka Tereza (22) už sedí dlouhých pět měsíců v pákistánské base a netrpělivě očekává, kdy začne její proces. Čekání si pašeračka krátí netradičními činnostmi.

Tereza přišla k sobotnímu soudu s netradiční ozdobou na těle. Na celé ruce měla vyvedené obrovské tetování hennou s kytičkovými motivy. Nejde však jen o nějakou čmáranici, tetování má pro místní ženy hluboký význam.

Jde o tzv. kresbu mehendi, kterou se ženy v Pákistánu a okolních zemích zdobí při různých slavnostech. V Terezině případě konkrétně k příležitosti svátku íd al-fitr, který značí konec Ramadánu, islámského měsíce půstu.

Není to její první »vězeňské tetování«, Tereza se již dříve pochlubila obrázkem lodičky na předloktí. Není ale jasné, jestli šlo rovněž o kresbu hennou, nebo permanentní tetování.

Pákistánští celníci Terezu zadrželi 10. ledna, údajně poté, co prošla přes dvě kontrolní stanoviště protidrogových jednotek cestou na let do Abú Zabí ve Spojených arabských emirátech. Odtud se podle pákistánského tisku chystala pokračovat do Irska. Devět kilogramů heroinu našli celníci v ženině kufru.

Video Pašeračka Tereza přichází k soudu - Blesk
Video Šok a slzy: Uniklo video ze zadržení Terezy v Pákistánu. Celníci tahají drogy z kufru - Youtube.cz

libor17@... ( 27. července 2019 13:11 )

Moc mi schází informace, jak často chodí prostituka a pašeračka Tereza na WC. Prosím BLESK o doplnění. Jinak o ní vím již vše.

tomik007 ( 25. června 2018 16:01 )

ALE jak zde rika BLABOLIM: "lepsi sedet za mrizema, nezli makat nekde u linky"

tomik007 ( 25. června 2018 15:30 )

Co to tady blabolis? JESENKA bylo slazene kondenzovane mleko - to vi kazdy vul. Mohl jsi to mit budto v plechovce a nebo v tube. My se tady pokousime komunikovat bone fido juristicke zalezitosti a vy - primove do toho bud pletete zradlo, ci dalsi se sem zase chodi vyblabolit, protoze ji doma nefunguje zachod. Blesku delej neco !!!

dajka123 ( 25. června 2018 15:18 )

Nechce se vrátit, když už se přizpůsobuje pravidlům islámu. Blabolino ty si upadla? "Třetím ročníkem prošla s odřenýma ušima a ve čtvrtém už to dál nešlo, studium ukončila,“ nechal se slyšet Michal Hegr, ředitel gymnázia na Velehradě. Poté, co Tereza dokončení studia úplně odpískala, se rozhodla pracovat v nejmenované firmě. Ani tam ale dlouho nevydržela" Takže dodělanou má pouze ZŠ. 😉

dajka123 ( 25. června 2018 15:08 )

To byl ale bakaný právník. 😉 Hlavně, že se o něm psalo, že je nejlepší a viděl tu jeji situaci černě. 😄 Když tady ten neni nejlepší znamená to, že si ji tam nechají?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud