Matka nechala dítě v rozpáleném autě na parkovišti před Lidlem! Šla nakupovat

Autor: rc - 
22. června 2018
12:41

Další případ dítěte zavřeného v autě se stal na Slovensku ve městě Svit. Máma nechala svého potomka spícího v rozpáleném autě na parkovišti před obchodem a odešla nakoupit. Dítěte si všimli kolemjdoucí, kteří to oznámili policii.

O tom, aby rodiče nenechávali své potomky během horkých dní zavřené v autě, se píše neustále. Ovšem případy místo toho, aby ustávaly, se spíš stupňují. Další takový případ se odehrál ve čtvrtek na Slovensku. Strážci zákona z města Svit zasahovali u prodejny Lidl. Kolemjdoucí si totiž všimli dítěte spícího v rozpáleném autě. „Oznamovatel hlídce potvrdil, že dítě se v autě nachází minimálně 20 minut, na základě toho hlídka situaci vyhodnotila tak, že může být ohrožený život a zdraví dítěte,“ uvedla městská policie Svit na Facebooku.

Policisté jednali okamžitě a dítě z auta dostali ven. „Dítě projevovalo známky přehřátí a bylo zpocené a žíznivé. Policisté mu poskytli vodu. Matka dítěte po příchodu k motorovému vozidlu byla důrazně napomenuta za své nezodpovědné chování, kterým vážně ohrozila život svého dítěte,“ dodala policie na sociální síti.

VIDEO: Těhotná Jana nechala Sabinku (†2,5) v rozpáleném autě a šla na vyšetření, dítě zemřelo.

Video Těhotná Jana nechala Sabinku (†2,5) v rozpáleném autě a šla na vyšetření, dítě zemřelo. - TV JOJ

OkoloHradce ( 22. června 2018 19:22 )

Jo, pí.če by ječela, že chce ven.

OkoloHradce ( 22. června 2018 18:14 )

dítě....zas mi to Kajman přehodil...

OkoloHradce ( 22. června 2018 18:04 )

To už by se mělo brát jako vražda. Tyhle pí.če to dělaj naschvál. Jak se zbavit dítěte a pak dělat, že to byla neštestí. Porád se o tom mele, píše, varuje, ale pí.če to v zápětí udělaj. Tak přes držku, nakopat, do uranových dolů a díět odebrat.

OkoloHradce ( 22. června 2018 18:01 )

Co to je punka?

OkoloHradce ( 22. června 2018 16:02 )

Ano, to by bylo dobré, krávám zabavit řidičák.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud