Křest se ti nelíbí? Tumáš jednu! Kněz zfackoval plačící miminko. A už křtít nebude

Autor: ČTK, nkov - 
22. 6. 2018
19:05

Římskokatolická církev s okamžitou platností suspendovala třiaosmdesátiletého kněze, který dal během křtu facku miminku. Videozáznam události, který byl zveřejněn ve čtvrtek a který zhlédly na internetu miliony lidí, vyvolal podle agentury AFP vlnu pobouření.

Na videu je vidět, jak se kněz v kostele v obci Champeaux jihovýchodně od Paříže připravuje pokřtít dítě, které ale neustále pláče. Nejprve ho popadne za obličej s výzvou, aby se uklidnilo, následně pod nejprve vyděšeným, pak i rozhořčeným pohledem rodičů miminko pleskne přes tvář

„Takovou ztrátu rozvahy lze vysvětlit jen únavou tohoto starého kněze. I tak mu to nedává žádné ospravedlnění,“ reagovala na událost diecéze města Meaux. Podle ní kněz hned věděl, že chyboval a rodině dítěte se po křtu omluvil.

Místní biskup ihned přistoupil k uložení takzvaného nápravného trestu suspenze, která zakazuje do odvolání duchovnímu vykonávat bohoslužebné a správní úkony.

 

Doporučujeme
sores ( 23. června 2018 12:10 )

To udělat mému děcku tak jí koupí takovou, že se vrátí z banánem v ruce a boty od sněhu,dobytek!!

jardavozembouchak ( 23. června 2018 11:59 )

Na mne delal dojem, ze to nebylo jen vekem, ale litrankem mesniho vina. Kdyz se nasi brali a pote kdyz jsem byl pokrten, v obou pripadrch byl pry farar pod parou, ze sotva stal...

jussuf ( 23. června 2018 07:26 )

Divím sa tomu otcovi, že tam na mieste tomu debilovi rovno jednu nevypálil.Treba len dúfať, že sa bude smažiť v pekle. Hovädo božie.

europa ( 23. června 2018 07:20 )

Kretén to je, ale kreténi jsou i rodiče, kteří svoje děti podrobují takovému rituálu. Komu by se asi líbilo, kdyby mu lili studenou vodu na hlavu. Takhle stresovat svoje dítě, to můžou jen kreténi.

hahapch ( 23. června 2018 00:43 )

To snad není možné co to udělal?? je to nehoráznost co si to dovolil do kněze vstoupil dábel jnak to nejde jinak nazvat prostě zešílel, dobře že církev ihned zakročila ale měla by jej ihned vyloučit z církve, co se děje je neskutečné... jeden bije miminko, druhý znásilnuje ministranty, třetí se ukájí při pornu s dětmi, další i když to ví tak mlčí, nebo vše zapírají, jeptišky mučí a bijí jezuidky, že to někteří nevydrží a odstoupí od víry být jeptiškou a to se stalo u nás v Praze, kněží si dovolují co dělat nesmí, jeden například poručil důchodkyni aby mu šla koupit svačinu samozřejmě že ze svého, musí přece dát církvi obět jen podotkl Bůh Vám to oplatí a to kněz má tolik peněz že se té důchodkyni ani nezdá, hřeší víc než jiní lidé, to jsou Boží učedníci dělníci? nedivím se že odpuzují lidi od víry Boha křestanství když toto vidí a slyší co dělají, po smrti se prohlašují za svaté ale spíš se budou škvařit v pekle co dělali za života ostatním lidem, dětem

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa