Selfie od hyeny: Debil se fotil se stařenkou, kterou přejel vlak

Muž si fotil selfie se stařenkou, kterou srazil vlak.
Autor: shp, ksi - 
5. 6. 2018
19:46

Nelidské chování a absolutní absence jakéhokoliv porozumění či citů! Tuto kombinaci odhalila fotka, která zachycuje neznámého muže na nádraží v severoitalském městě Piacenza, jak si pořizuje selfie se seniorkou, kterou jen pár chvilek předtím na kolejích srazil vlak.

Fotografii nahrál na Facebook italský žurnalista Giorgi A. Lambri, který ji trefně popsal slovy: „Naprosto jsme ztratili etiku. Barbarství, jaké nečekáte...

Bezcitný muž si na peróně bezostyšně fotil »selfíčko« s Kanaďankou (83), kterou v kolejišti zrovna ošetřoval tým záchranářů poté, co ji srazil vlak a rozdrtil jí nohu tak, že o ni přišla.

Dokonce se neštítil ani zapózovat se zdviženými prsty ve tvaru »V« neboli vítězství. „Nejhorší je, že si vůbec neuvědomoval, že dělá něco špatně,“ podotkl dále Lambri.

Ohavné scény si všimla zasahující policie a donutila novináře inkriminované fotografie z telefonu smazat. Jeho hyenismus se ale dostal na světlo světa.

jasnovidec01 ( 5. června 2018 23:37 )

Proč hyena???vždyť tohle dělají i naši novináři,proč si asi hasiči a záchranky a policajti pořizují plenty??aby znemožnili dacanům od tisku fotit tragédie a mrtvoly,nikdy jste to v tisku neviděli??, tak proč se nad tímto pobuřujete???

vosavopruz ( 5. června 2018 22:08 )

někteří dementi kvůli pořízení co nejlepší selfie riskujou i život(už jsem o tom několikrát četl)

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud