Brutální vražda cizince (†36): Promluvil kamarád ubitého Henryho!

Autor: jh - 
4. 6. 2018
10:08

Filipínec Henry přijel do Bratislavy za prací a lepším životem. Při oslavě narozenin svého kamaráda byl však napaden skupinkou agresivních opilců a těžkým zraněním podlehl. Podle svědků byl hlavním pachatelem Juraj H., který muže zbil do bezvědomí a následně bez milosti ukopal k smrti. Henryho přítel popsal, jak děsivý incident probíhal.

Henry se spolu s přáteli procházel po proslavené noci Obchodní třídou, když se k nim přimotala skupina neznámých mužů. Ty přilákaly Henryho kolegyně, které začali agresivně obtěžovat. Filipínec se násilníky snažil zastavit, což vyvolalo vlnu nenávisti. Ačkoliv se skupina vystrašených přátel snažila utéct, Henryho agresoři chytili a povalili na zem. Hlavním útočníkem byl podle svědků svalnatý Juraj H.

Útočník byl velmi agresivní,“ popsal blízký přítel zavražděného serveru topky.sk, „Jedním z motivů byl určitě rasismus!“ dodal.

Případ pobouřil širokou veřejnost poté, co vyšlo najevo, že byl pachatel propuštěn na svobodu. Na nátlak společnosti byl krátce poté opět zadržen a nyní vyčkává soud. Hrozí mu 7 až 12 let vězení.

„Případ převzal vyšetřovatel odboru kriminální policie Krajského ředitelství Policejního sboru v Bratislavě. Po přestudování spisového materiálu došlo k překvalifikování této trestné věci na zločin zabití,“ řekl policejní mluvčí Michal Szeiff.

Na památku Henryho se ve středu bude konat na náměstí SNP smuteční shromáždění.

 

Video: Záhadná smrt Slováka v Česku: Matka si není jistá, koho pohřbila 

Video Záhadná smrt Slováka v Česku: Matka si není jistá, koho pohřbila - FTV Prima/TV JOJ
1080p 720p 360p

Doporučujeme
miditi ( 4. června 2018 15:22 )

takoví hnusák nedožraný..si myslel, že když mozek nahradí tunou svalů, bude tak mít kohokoliv si ukáže..Takovým též jednou koupnout. Jednou a pro navždy...hnus už od pohledu, ať ho pošlou na Sibiř do nejhorších vězení, odkud nikdy nevyjde. 7-12let je výsměch za vraždu

starypes ( 4. června 2018 13:52 )

Ty blbečku. Nepustila ho policie, ale idiotský prokurvátor na něj neuvalil vazbu. Nic nového pod sluncem. I u nás máme takýchto ko ko tov.

janejaneja ( 4. června 2018 12:58 )

Má komplexy-to tlustý prase s mobilem v ruce. A takhle je řeší-bl*beček jeden. Moc smutný.

bizon_pepa ( 4. června 2018 12:04 )

Svědek byl po prochlastane noci, ale hned poznal, ze to byl rasismus.

Antonin Blaha ( 4. června 2018 11:09 )

 Holt steroidy delaji sve😦

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud