Čtyři muži odtáhli opilou krásku (†21): Pak ji znásilnili a ubili po sledování finále Ligy mistrů

Autor: shp - 
1. 6. 2018
15:50

S kamarádkami se šla podívat na finále fotbalové Ligy mistrů do baru v thajském Chanthaburi. Bylo to to poslední, co kdy v životě udělala. Krásná Nong Gift (†21) se při sledování sportu v televizi opila, čehož využila čtveřice mužů, která ji k tomu zdrogovala, unesla, znásilnila a ubila k smrti.

Nong se šla podívat na fotbalový přenos do klubu se třemi kamarádkami. Ženy se bavily, popíjely, až si jich všimla čtveřice mužů. Dali se s nimi do řeči a v nestřežený okamžik někdo ze sexuálních predátorů hodil Nong nějakou drogu do pití.

Mladé ženě se udělalo špatně, a tak rádoby gentlemani nabídli, že ji odvezou domů. Vzhledem k tomu, že omámená kráska jednoho z nich znala, kamarádky mužům dokonce pomohly ji donést do jejich vozu. To byla chyba.

Násilníci ženu unesli, odvezli k sobě, tam ji opakovaně hromadně znásilnili a poté ubili k smrti. Její tělo poté pohodili jako kus smetí na podlahu. Její mrtvola byla nalezena v tratolišti krve ještě tentýž den. U pusy měla pěnu.

Je mi to tak líto. Kdybych věděla, že se vidíme o poslední noci naposledy, lépe bych se o tebe postarala. Je mi líto, že jsme se o tebe líp nepostarali,“ pláče nyní kamarádka Airziz Opachat. Policie všechny muže dopadla.

Čtyři muži byli zatčeni a k zločinu se přiznali,“ prohlásil policejní major generál Airziz Opachat. Násilníci se pak zúčastnili ostře sledované rekonstrukce s kuklami na hlavy. Případ je v Thajsku středem velké pozornosti.

Doporučujeme
krasomila ( 3. června 2018 18:56 )

Aha, takže pokud vylezeš ze svého bytu, tak si už za všechno můžeš sám, protože máš dřepět doma. To dává smysl a doufám, že ty nikam nechodíš, natož abys nedejbože třeba pil alkohol, čaj, či kávu... musíš jen vodu!

vihor ( 1. června 2018 22:23 )

Myšlení zločinců se vymyká normálnímu uvažování, pokud je někdo takového činu schopen, má to v hlavě zkrátka jinak. Samozřejmě, pokud oběť zavraždí, mají šanci, že jim ten čin nedokážou. Zvlášť pokud to byla lehká holka, tak se stýká se spoustou divných lidí a nelze jednoznačně určit, kde byla naposled. A v Thajsku se lidé ztrácí běžně, policie je úplatná, atd. Takže je spíš štěstí, že je dopadli a snad i usvědčí.

karelka ( 1. června 2018 21:31 )

Tak to znásilnění bych snad ještě skousnul, ale proč zabít......pověsit.

vihor ( 1. června 2018 18:14 )

Do Thajska se sjíždí spousta podivných existencí z celého světa a chudáci thajské holky je tam musí bavit, aby "vydělaly" peníze pro celou širokou rodinu. I když ono je to tam spíše celá taková státní politika, prostituce je oficiálně zakázaná, ale na "turistickém ruchu" s ní souvisejícím je postavená celá ekonomika.

a-z- ( 1. června 2018 18:03 )

Jestli hoši náhodou nezjistili, že je kráska transka.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud