Středa 27. září 2023
Svátek slaví Jonáš, zítra je Den české státnosti / Václav
Polojasno 24°C

Čtyři muži odtáhli opilou krásku (†21): Pak ji znásilnili a ubili po sledování finále Ligy mistrů

Autor: shp - 
1. června 2018
15:50

S kamarádkami se šla podívat na finále fotbalové Ligy mistrů do baru v thajském Chanthaburi. Bylo to to poslední, co kdy v životě udělala. Krásná Nong Gift (†21) se při sledování sportu v televizi opila, čehož využila čtveřice mužů, která ji k tomu zdrogovala, unesla, znásilnila a ubila k smrti.

Nong se šla podívat na fotbalový přenos do klubu se třemi kamarádkami. Ženy se bavily, popíjely, až si jich všimla čtveřice mužů. Dali se s nimi do řeči a v nestřežený okamžik někdo ze sexuálních predátorů hodil Nong nějakou drogu do pití.

Mladé ženě se udělalo špatně, a tak rádoby gentlemani nabídli, že ji odvezou domů. Vzhledem k tomu, že omámená kráska jednoho z nich znala, kamarádky mužům dokonce pomohly ji donést do jejich vozu. To byla chyba.

Násilníci ženu unesli, odvezli k sobě, tam ji opakovaně hromadně znásilnili a poté ubili k smrti. Její tělo poté pohodili jako kus smetí na podlahu. Její mrtvola byla nalezena v tratolišti krve ještě tentýž den. U pusy měla pěnu.

Je mi to tak líto. Kdybych věděla, že se vidíme o poslední noci naposledy, lépe bych se o tebe postarala. Je mi líto, že jsme se o tebe líp nepostarali,“ pláče nyní kamarádka Airziz Opachat. Policie všechny muže dopadla.

Čtyři muži byli zatčeni a k zločinu se přiznali,“ prohlásil policejní major generál Airziz Opachat. Násilníci se pak zúčastnili ostře sledované rekonstrukce s kuklami na hlavy. Případ je v Thajsku středem velké pozornosti.

krasomila ( 3. června 2018 18:56 )

Aha, takže pokud vylezeš ze svého bytu, tak si už za všechno můžeš sám, protože máš dřepět doma. To dává smysl a doufám, že ty nikam nechodíš, natož abys nedejbože třeba pil alkohol, čaj, či kávu... musíš jen vodu!

vihor ( 1. června 2018 22:23 )

Myšlení zločinců se vymyká normálnímu uvažování, pokud je někdo takového činu schopen, má to v hlavě zkrátka jinak. Samozřejmě, pokud oběť zavraždí, mají šanci, že jim ten čin nedokážou. Zvlášť pokud to byla lehká holka, tak se stýká se spoustou divných lidí a nelze jednoznačně určit, kde byla naposled. A v Thajsku se lidé ztrácí běžně, policie je úplatná, atd. Takže je spíš štěstí, že je dopadli a snad i usvědčí.

karelka ( 1. června 2018 21:31 )

Tak to znásilnění bych snad ještě skousnul, ale proč zabít......pověsit.

vihor ( 1. června 2018 18:14 )

Do Thajska se sjíždí spousta podivných existencí z celého světa a chudáci thajské holky je tam musí bavit, aby "vydělaly" peníze pro celou širokou rodinu. I když ono je to tam spíše celá taková státní politika, prostituce je oficiálně zakázaná, ale na "turistickém ruchu" s ní souvisejícím je postavená celá ekonomika.

sores ( 1. června 2018 18:01 )

Opět příběh co dokáží mužský udělat s ženou!! Doufám že dostanou trest smrti že to nebude jako u nás kde nejsou zákony a naopak se dávají mírné tresty a polovinu odpustí. nedivím se, že hodně lidí si přeje konec planety, lidstvo už nejsou lidé ale živočichové bez mozku co dělají bestiální věci.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud