Bylo jich alespoň 10, všichni byli nazí a mladí: Znásilněná turistka popsala peklo v Itálii

Italské Sorrento se stalo dějištěm děsivého hromadného znásilnění britské turistky.
Autor: shp - 
16. 5. 2018
16:41

Oběť hromadného znásilnění v italském Sorrentu promluvila o nejhorším zážitku svého života. Britská turistka (50) popsala chvíle, kdy byla znásilňována skupinou mužů, zatímco se nemohla bránit, protože byla zdrogována. Pět mužů bylo již zatčeno a obviněno, další spravedlnosti stále unikají.

K incidentu došlo v roce 2016, když britská turistka z Kentu do Sorrenta odcestovala i s dcerou na dovolenou. Tam ji v hotelu dva zaměstnanci dali do pití drogy a vyčkali, až bude omámená a bezmocná. Poté ji odvedli na pokoj, kde ji hromadně znásilnili se svými kamarády.

U soudu žena, jejíž jméno nesmí být z právních důvodů zveřejněno, promluvila o tom, co se stalo. „Pod vlivem drog mě vzali do pokoje. Bylo jich alespoň deset, všichni byli mladí a nazí,“ vypověděla žena u soudu. Vše pro ni bylo mlhavé a zmatené, ale na tu hrůzu nezapomněla.

Bylo to, jako bych byla mimo své tělo. Cítila jsem, že nemám kontrolu nad svým tělem ani nad tím, co se děje. Vzpomínám si, že jeden z nich měl na krku vytetovanou korunu,“ dodala zneužitá žena. Policie již v souvislosti se znásilněním zatkla pětici mužů, z nichž všichni pracovali přímo v hotelu.

Antonino Miniero, Gennaro Davide Gargiulo, Fabio De Virgilio, Raffaele Regio a Francesco D'Antonio byli členy skupiny Bad Habits (Zlozvyky). Znásilnění britské turistky si nahrávali na video, fotili ho a snímky i videa sdíleli ve stejnojmenné skupině na WhatsAppu.

Policie nyní zkoumá záběry a pátrá po ostatních sexuálních násilnících. „Jde o velmi vážný incident, který vrhá špatné světlo na náš region. Doufám, že zadržení budou spolupracovat s policií. Jsme tím všichni velmi šokování a smutní z toho, co stalo,“ prohlásil starosta Giuseppe Cuomo.

VIDEO: Takhle policie zadržela šest Alžířanů! V centru Prahy znásilnili turistku

Video Takhle policie zadržela šest Alžířanů! V centru Prahy znásilnili turistku. - Policie ČR
720p 360p

Doporučujeme
ivoadler ( 1. června 2018 16:11 )

Tak tomu říkám neotřelý sexuální zážitek. A prej není jediný!

salto ( 18. května 2018 08:27 )

Ta ji musela mít v jednom vohni

tomik007 ( 17. května 2018 01:28 )

Pokud mel na krku vytetovanou korunu a ne euro, tak stopa vede az nebezpeczne blizko

Limone ( 17. května 2018 00:10 )

 Je mnoho žen, které o grupáči pouze sní a s Britskou by okamžitě měnily!

flesch2z ( 16. května 2018 19:29 )

 Když muslimskej feťák ubodá Češku, tak policie prohlásí, že se ubodala sama, když muslimáci znásilní Britku, tak je policie má okamžitě za mřížemi. A když muslimové ukopají Čecha, tak je police úmyslně nechá odletět domů. Kdyby na ty zmetky neupozornila jiná cestující, tak jsou i ti dva za vodou. Koho chrání naše policie? Přestaňme platit daně, ať se jdou policajti, armáda i vláda pást.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud