Žena se oběsila po zpackané operaci střev: Chirurg jí vyřízl vaječníky, prý mu zacláněly

Žena se oběsila po zpackané operaci střev: Chirurg jí vyřízl vaječníky, prý mu zacláněly. (Ilustrační foto)
Autor: dce - 
30. 5. 2018
19:34

Sebevraždou skončila zpackaná operace střev ve Velké Británii. Lucindě Methuen-Campbell uznávaný chirurg Tony Dixon odstranil při operaci i vaječníky, ačkoliv jí o ničem takovém před operací neřekl. Žena podle všeho žila s tak neuvěřitelnou bolestí, že už ji nemohla dál snášet a rozhodla se zabít.

Lucinda trpěla několik let onemocněním střev, které je často popisováno jako poporodní komplikace. V roce 2016 podstoupila operaci, která jí měla ulevit a pomoci s problémy, které měla. Uznávaný chirurg Tony Dixon ale značně pochybil!

Doktor měl ženě do těla implantovat vaginální síťku, která brání vyhřeznutí orgánů. Jenže při operaci ženě odstranil i vaječníky, což vůbec nebylo v plánu. Lucindě to přiznal až o něco později.

Tvrdil, že jí tím udělal službu, protože žena v jejím věku vaječníky nepotřebuje. Když se ho Lucinda zeptala, proč to udělal, odpověděl jen: „Protože mi zacláněly.“ 

Její bývalý partner Philip uvedl, že operace, která měla Lucindě pomoci, byla neúspěšná a její bolesti byly čím dál tím větší. „Podstoupila ještě další operaci, ale ta to ještě zhoršila,“ řekl. 

Jejich 19letý syn Lucindu našel mrtvou v podkroví jejich domu. Oběsila se. „Operace byla neúspěšná a a zhoršila její bolesti, což ovlivnilo i její psychické zdraví,“ uvedl soudní lékař, který prováděl pitvu. Příčinu smrti určil jednoznačně jako sebevraždu oběšením. Dixon je momentálně vyšetřován kvůli svému pochybení, rovněž má zákaz pracovat v několika nemocnicích v zemi.

Doporučujeme
zada ( 31. května 2018 09:01 )

I doktorům leze sláva do palice a myslí si, že si můžou dělat co chtějí....

europa ( 31. května 2018 06:57 )

voorel ( 30. května 2018 23:31 )

Škoda, že se to nestalo na Čobolsku

anka ( 30. května 2018 21:16 )

akorat rusak nebo komunista veri ruske propagande

dingous ( 30. května 2018 19:58 )

no ale zase ty Angláni umí vyléčit Novičok...když ne střeva

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud