Ztracenou holčičku (†7) našli mrtvou ve Vídni v popelnici s odřízlou hlavou!

Autor: lm - 
16. května 2018
11:44

Hrůznou vraždu šetří rakouská policie. V popelnici našli tělíčko pohřešované sedmileté holčičky, která měla téměř odříznutou hlavu. Zatčen byl 16letý Čečenec, který bydlel s rodinou poblíž oběti.

Sedmiletá žačka vídeňské základní školy zmizela minulý pátek od bytového domu, kde si hrála s ostatními dětmi. Podle policie ji brutálně ubodal šestnáctiletý mladík, který bydlel v sousedství s rodiči, kteří stejně jako rodina dívenky pochází z Čečenska. Mladík školačce ve svém bytě téměř uřízl hlavu kuchyňským nožem s dvaceticentimetrovou čepelí a poté ji zabalil do igelitového pytle a vyhodil ji do popelnice ve vídeňském obvodu Döbling.

Vrah vyšetřovatelům zdůvodnil svůj čin všeobecnými pocity hněvu, který nebyl namířen přímo vůči oběti. Holčička tak podle vyšetřovatelů byla jen "ve špatný čas na špatném místě". K sexuálnímu násilí nedošlo a pachatel i oběť se znali. Mladík ji totiž měl již dříve pozvat do svého bytu na zmrzlinu. 

Podle policie šlo o dobrého studenta, který dosud neměl problémy se zákonem. Policie tak nyní zjišťuje, jestli netrpí duševní poruchou. "Neprojevil empatii ani emoce," řekl na tiskové konferenci detektiv Gerhard Haimeder.

Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud