Poslední minuty před popravou Kuciaka a jeho snoubenky! Zveřejnili kamerové záběry

14. 5. 2018
10:35

Vystoupili z auta a za pár desítek minut byli mrtví! Kamerové záběry z budovy nedaleko domu novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové ukázaly poslední okamžiky před jejich smrtí. Vidět je už měla možnost i matka zavražděné ženy, kterou pochopitelně silně otřásly.

Poslední záběry před smrtí novináře Jána Kuciaka a jeho snoubenky zveřejnila slovenská televize JOJ, která je získala od starosty obce Velká Mača Štefana Lancze. "Policie nám vrátila ta dvě nahrávací zařízení 27. 4. Všecko jsme dostali nazpět v takovém stavu, v jakém jsme to odevzdali. I ta data jsou tam nedotčená," řekl televizi.

Kamera, která je umístěna blízko novinářova domu, zachytila poslední jízdu mladého páru jejich vozem. Na záběrech je vidět, jak v čase 18:27 vyjíždí Martina Kušnírová autem na hlavní silnici směrem do Galanty, kde měla vyzvednout Jána. Tomu se den předtím porouchalo auto. Chtěli z něj proto vyndat baterii a odvézt ji domů nabít. Zpátky se vraceli v 19:03.

To potvrdila i matka zavražděné Martiny Zlatica Kušnírová, která záběry viděla. "Byly tam sice vidět jen obrysy postav, ale šlo o dva lidi. V podstatě to byly poslední momenty, které je zachytily živé. Bylo to dost rozmazané a neidentifikovatelné, ale prožívala jsem zvláštní pocit," řekla Novému Času.

Poprava mladého páru se podle všeho odehrála jen o pár desítek minut později. "Sledovala jsem jejich poslední okamžiky, kdy vůbec netušili, co je čeká po příchodu domů," dodala zdrcená matka.

Fotogalerie Zavražděný novinář Ján Kuciak 58 fotografií

Minulý týden slovenská prokuratura konečně prohlásila, že v případu došlo k posunu.  "Cílem útoku byl patrně pouze Kuciak a nikoliv Kušnírová," řekl novinářům slovenský generální prokurátor Jaromír Čižnár. Prokuratura a policie podle něj navíc pochybily při vyšetřování několika kauz spojovaných s italskými podnikateli, o kterých Kuciak ve svém nedokončeném článku psal.

Vše o vraždě novináře Jána Kuciaka čtěte zde >>>

Video  Starosta obce Velká Mača odhalil kamerové záznamy ze dne vraždy Jana Kuciaka  - tv Joj

pavel981 ( 15. května 2018 09:44 )

Nikoho Čoboláci nezajímají - běžte s tím rovnou do Zadele...

an.manchester ( 14. května 2018 23:42 )

na me to vse dela jeden dojem po precteni co se stalo shlednuti videi i tech co jsou na youtube, ze toto cele nasili tajne sluzby na Slovensku a mozna i zahranicni rozvedka nejaka zvenku, aby odstranili Fica a dosadili loajalniho Kiska, Fico zrejme nebyl zadny ideal ti a ti ho nemaji radi, ti a ti ano, ale zde patrne slo nikoli o nejake mafie proti kterym psal ci se chystal psat ten chlapec, ale o sachy maty kdy pouzili jeho mladi a mladou snoubenku k likvidaci a citali, ze to vzbudi emoce. A snadno pak jiz se zbavi Fica a jeho lidi. Nehodnotim nevim toho moc co vse provadel Fico a co Kiska a kdo ma jake zname kde a kdo taha za jake spagatky, patrne Fico je pro rusky, Kiska pro americky, a ucel sveti prostredky, tem kdo vydali patrne tento prikaz zabit toho chlapce divku jim je to, ze umreli zbyecne mladi lide uplne suma fum, cil byl dosazen, Fico je mimo program, jeho pritelkyne no tak tam vubec nemel byt, to je proste typ pritelkyne pro prospech zlatokopka a Fico mel mit rozum, nemel nemel. Ale ti dva mladi celkem mili lide od pohledu umreli kvuli odstraneni Fica o tom jsem presvedcena nejen ja .....rozvedky maji prilis velkou moc, nedodruzuji casto zakony ,sikanuji kde je snadna obet namisto skutecnych zlych lidi a dokonce vypada to i vrazdi na zakazky, coz je varujici, dnes to byli tito lide, zitra kdokoli z nas, temer zadna kontrola nad nimi, miliardy z rozpoctu na rozdil od policie kteri jsou proti nim chudaci...neco neni v poradku co rikate?....

Gemmy ( 14. května 2018 21:07 )

Bylo to připravené. Vrah je znám od začátku, ale na veřejnost to nesmí proniknout.Teď jde jen o to,co veřejnosti předhodit.

junkiexl ( 14. května 2018 19:51 )

To je zase zprava jak “ pojdme s r aaaaaa t “. Akesi volake auto so 2 pruhami ide tam pak sa to site auto so 3 bodkami vracia nazpedj. Ludia v tom bielom aute su neni vidietj. Svetla horia, z komina sa fajci. Sniezok snjezji. Konec nasho investigatyvneho zpravodajstva.

flesch2z ( 14. května 2018 18:49 )

Den před smrtí se mu porouchalo auto? Tak to měl zřejmě zemřít o den dříve, něco se tam zadrhlo. Asi byl vrah někým vyrušen. Slovenská policie už vraha určitě zná, ale tam je asi taky zádrhel - prachy z amerických, nebo německých účtů. Proč se ten případ dvou sorosáckých nul u nás přetřásá? Koho to živí?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud