Úterý 22. září 2020
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Polojasno 25°C

Hrozivá nehoda: Malá Kristínka (1) spadla do vařícího guláše! Letěl pro ni vrtulník

Dítě spadlo do guláše. (ilustrační foto)  (Autor: archiv Blesku)
Autor: DH - 
29. dubna 2018
13:41

Obrovské neštěstí se stalo v sobotu večer na východě Slovenska. Roční Kristínka tu nedopatřením spadla do kotle s gulášem. Holčička má vážné popáleniny na pětině těla a do specializované nemocnice ji transportoval vrtulník.

Poklidné rodinné odpoledne v obci Veľký Krtíš na východě Slovenska se změnilo v horor. Podle televize Markíza tam nešťastnou náhodou do kotle s vařícím gulášem spadla roční holčička. K neštěstí došlo v sobotu v podvečer.

Podle zdrojů slovenské televize má dítě popálené nožičky a celkově až 20 % celého těla. Přivolaná záchranka okamžitě oběť neštěstí převezla do nemocnice ve Veľkém Krtíši. Odtud však Kristínka musela být transportována letecky do popáleninového centra v Košicích.

Podle sousedů rodina vařila guláš a když jídlo přenesli do domu, holčička nešťastnou náhodou spadla zadečkem přímo do horkého jídla. "Velmi držíme malé Kristínce palce, aby se co nejdříve uzdravila ze zranění. Holčička bydlí v horské osadě patřící k nedaleké vesnici. U nás žijí prarodiče děvčátka," řekla pro Čas.sk paní z nedaleké vesnice Vrbovka.

cocumysvole ( 6. května 2018 15:48 )

Chápu černý humor ale tohle je trochu moc. Není vám ze sebe na blití rádoby diskutéři?

mislivec ( 29. dubna 2018 22:56 )

Tohle nemůže nikomu projít, samozřejmě. Dítě je potřeba v klidu naporcovat a pak teprve hodit do kotle. Táhnout 4 hoďky a podávat se špekovým knedlíkem.

deratizater ( 29. dubna 2018 22:52 )

Pravý cikánský guláš se dělá ze psa

starypes ( 29. dubna 2018 19:16 )

Kdybyste nekecali. Zřejmě to měl být cikánský guláš in natura.

tomik007 ( 29. dubna 2018 17:31 )

A tohle ridi prazsky magistrat

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud