Středa 23. září 2020
Svátek slaví Berta, zítra Jaromír
Polojasno 25°C

Ital Vadala z Kuciakova článku se brání obviněním: Podám trestní oznámení!

Autor: dce - 
12. března 2018
17:51

Ke kauze kolem vraždy investigativního novináře Jána Kuciaka, která v posledních týdnech hýbe Slovenskem, se nyní vyjádřil i Antonino Vadala, který se v Kuciakově článku objevil ve spojení s italskou mafií 'Ndrangheta. Dokonce byl zadržen a vyslýchán policí. Nyní vyhrožuje trestním oznámením, na očištění svého jména.

"Sebrali nás jako nějaké kriminálníky! Stačilo by, kdyby nám zavolali, nebo kdyby poslali předvolání," stěžoval si Vadala v rozhovoru pro TV JOJ. Jen pár dní po objevení těl zavražděného Jána Kuciaka a jeho snoubenky Martiny Kušnírové totiž policie provedla rozsáhlé razie v domě Diega Rody a Antonina Vadaly, o kterých Kuciak psal ve svém posledním článku.

Právě kvůli práci na svém posledním materiálu byl Kuciak podle policie patrně zastřelen. Policie po razicích zadržela Vadalu i dalších deset osob. Právě Vadala se nyní hájí, že má čistý trestní rejstřík i svědomí. "Tvrdí, že jsme mafiánská rodina, ale proč? Mám papíry, které dokazují, že nemáme žádnou souvislost s klanem."

"Podám trestní oznámení, protože chci, aby očistili moje jméno i jméno mé rodiny. My s tou vraždou ani s vládou nemáme nic společného," tvrdí Vadala.

Popřel rovněž, že by přišel k desítkám milionů eur nebo že by měl milenecký poměr s Ficovou asistentkou Márií Troškovou.

Vše o vraždě novináře Jána Kuciaka čtěte zde >>>

Poslední článek Jána Kuciaka o propojení italské mafie a slovenské politky najdete zde >>>

Video Razie u Antonina Vadaly, o němž psal zavražděný novinář Kuciak (†27) - TV JOJ

tomik007 ( 12. března 2018 19:32 )

UCZELOVKA !!! UCZELOVKA sorry ako oszipane

enigma ( 12. března 2018 19:12 )

Bude docela sranda , az vyjde najevo ze to cele byla domaci zabijacka , treba ze zarlivosti. Ti mazalove si o sobe mysli kdovico nezverejni a dost vcasto jsou to jen ubohe uz zname zvasty. Viz Slonkova . Jeji mazanice a zvasty o smrti J Masaryka prinesly novy fakt ( prevratny ) , ze snad mel JM ve svem byte na Hrade 2 , slovy dva , trezory a ne jeden. Nic jineho uz jsem se od ni potom neobtezoval cist a ztracet cas. A tohle bude zrejme to same. Trava je zelena a v noci je tma . Sdeleno zasifrovanym telefonem.

kritick ( 12. března 2018 19:04 )

Tadyten mladičký klouček si chtěl hrát na mistra světa a proto posloužil těm, co mají zájem na rozvrácení antimuslimské jednoty ve Střední Evropě. Jeho smrt měla a má zahájit tzv. česko - slovenský Majdan. Dnes už není důležité, kdo, kdy, proč a jak toho chudáka oddělal, důležité je, že se daly do pohybu protivládní živly se studenty a už se jedná o změně slovenské vlády a odstoupení premiéra a jiných antimuslimů. Majdan začal, a skončí to smutně. Jenom vzpomeňme na tzv. mrtvého študenta Růžičku v r. 1989! Není to hodně podobný?

steelheart ( 12. března 2018 18:14 )

všechno je jinak.................. podvod

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud