Hledanou Karolínku (†14) našli mrtvou! Byla zastřelena!

Fotografie
 (Autor: internal)
Autor: ana - 
10. února 2018
09:25

Od středy pátrala v okolí Popradu na Slovensku stovka dobrovolníků. Hledali mladičkou Karolínu K. (†14). Pátrání však včera večer skončilo. Mladou dívku našel majitel místního autobazaru mrtvou.

Teenagerka odešla ve středu ráno do školy, tam už však nedorazila. Od té doby se jí rodina a přátelé snažili dovolat. Telefon byl však hluchý. Karolína se nikomu neozvala. V Popradě se rozjelo rozsáhlé pátrání. Policie se snažila vystopovat polohu jejího telefonu. Naděje svitla ve chvíli, kdy signál z mobilu ukazoval na nedaleké sídliště Juh Poprad. I tato stopa se však ukázala jako bezvýsledná.

Dojemný vzkaz matky

Matka Karolíny vydala ve čtvrtek odpoledne dojemné prohlášení: „Chci poprosit všechny, kteří ji viděli, dejte nám vědět. Karolínko, chci tě velmi porosit, pokud tě něco trápí, přijď domů, spolu všechno zvládneme. Vím, že jsem ti jednou řekla, že pokud máš nějaké trápení, jdi ven a provětrej si hlavu, ale toto už je opravdu dlouhá procházka. Vrať se. Táta je velmi nešťastný.“

Mrtvolu našli u autobazaru

Hrozný pohled se naskytl v pátek odpoledne pracovníkům místního autobazaru. Ti zde našli tělo mladé teenagerky. Dívenka byla podle všech informací zastřelená. Předmětem vyšetřování je i verze sebevraždy. Při střelbě totiž mohla být použita legálně držená zbraň jejího otce.

jany ( 10. února 2018 19:09 )

co to blabolis cobolko, vem si prsek a zalez k vma na slovensko. doba je fajn, ze s enejaka rajda picne neznamena ze za to muzem my

kristinn ( 10. února 2018 15:14 )

nielen Karolínka je po smrti, v Bratislave sa obesila mladá dievčina v telocvični... To fakt nik nepostrehol, že sa niečo s dievčatami deje? Čo je toto za svet, čo je to za dobu ??? Veď oni, chúdence, ani nezačali žiť, možno ani tú krásnu prvú lásku nezažili. Kam sme to došli? Boha sa mnohí spustili, niet zábran...Nerozumiem, čo v smrti tieto - ešte deti- vidia. Ja sa smrti bojím, chcela by som tu dlho byť, vnímať slnko nad hlavou, modrú oblohu, i dažďové kvapky na tvári, cítiť vŕzganie snehu pod nohami, počuť zurkot potôčika, šum lesa, vidieť trasúce sa listy osiky i javorov pred našim domov, vidieť a cítiť vôňu tých nádherných kvetov, ktoré pre potešenie rozsial Boh po zemi. Občerstviť sa ovocím zo záhrady, stretnúť srnku v lese a nájsť hríbik pri koreni stromu...A schúliť sa do náručia tomu, koho ľúbim a vnímať jeho blízkosť celou bytosťou. Aj cez tú zlú dobu je toľko krásy vôkol, len sa treba dívať a otvoriť pre ňu ♥...Veľmi mi je ľúto tých nenaplnených životov i rodičov. Zúfalých a hľadajúcich vinu v sebe...Otvorené hroby, pohlcujúce tie mladé telá, sa do smrti nevytratia zo sŕdc, pamäti a budú sálať ohňom, ničiacim všetko pekné. Úsmev zmizne z tváre, oči vyplačú potoky sĺz... A prečo? Lebo je málo lásky na svete....

jajas ( 10. února 2018 14:53 )

V článku píšete: Předmětem vyšetřování je i verze sebevraždy. Při střelbě totiž mohla být použita legálně držená zbraň jejího otce. Takže buď ta zbraň byla na místě kde Karolínu našli a byla to sebevražda, nebo tam zbraň nenašli, tak to je předpoklad, že to nebyla sebevražda....., nebo ne?

sores ( 10. února 2018 14:43 )

Puberta je děsivá kdo jí nemá normální!

cyrilko ( 10. února 2018 13:07 )

V poslednej dobe sa to nejako všetko striela. Dnešná mládež má nejakú guráž na taký drastický spôsob samovraždy. Alebo sú to len predsa vraždy maskované dopismi na rozlúčku?

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání