Neděle 24. leden 2021
Svátek slaví Milena, zítra Miloš
Oblačno, sněžení 2°C

V domě našli čtyři mrtvoly. Vyvraždil otec celou rodinu a pak spáchal sebevraždu?

Autor: csk - 
6. ledna 2018
17:27

Otřesný zločin se stal v kalifornském Los Angeles. Policisté objevili v rodinném domě čtyři těla. Vyšetřovatelé jsou přesvědčeni, že vraždu spáchal manžel a otec Michael Birknandt (†51), pracovník hollywoodských filmových studií.

Strašlivá tragédie vyděsila celou losangeleskou čtvrť Santa Clarita. Policie byla přivolána na základě telefonátu neznámého člověka, který se obával, že s rodinou Birknandtů není něco v pořádku. Když policisté pro jistotu zkontrolovali jejich rodinný dům, objevila se jim před očima naprosto otřesná scéna.

V domě byla v několika pokojích nalezena celkem čtyři těla. Všechna měla prostřelený hrudník. U mrtvoly Michalea Birknandta byla nalezena vražedná zbraň a vyšetřovatelé jsou přesvědčeni, že vraždu manželky a obou dětí spáchal on. 

Muž pracoval jako řidič filmových studií v Hollywoodu. Jeho žena Amy (†47) byla dříve učitelkou a v rodinném domě provozovala denní stacionář. Otec chladnokrevně zavraždil i své dvě děti, dvacetiletou Drew a teprve jedenáctiletého Seana. Motiv šílené vraždy je zatím neznámý. Podle sousedů šlo o harmonickou rodinu a milujícího otce. Celá čtvrť je tragédií naprosto zdrcená.

VIDEO: Zavraždil svou manželku, kriminalista popsal detaily.

Video Kriminalista popsal detaily vraždy v Jihlavě - Blesk

 

lunatic ( 7. ledna 2018 05:35 )

Tento pán byl neuvážený ;mohl přece požádat o vydání do ČR,kde by byl možná umístěn do detenčního ústavu

tomik007 ( 6. ledna 2018 22:42 )

MOZNA ho neposlouchali

dobraduse ( 6. ledna 2018 19:05 )

Něco podobného se stalo v Praze. Otec vyvraždil celou rodinu. Ukázalo se, že nutil svojí dceru, aby s ním souložila. V rodině byli všichni vysokoškolsky vzdělaní. Zachránil se jen syn, který šel na rande............

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud