Zvrhlý pár věznil dívku 17 měsíců: Udělal si z ní sexuální otrokyni

Autor: shp - 
23. 1. 2018
16:58

Tohle jsou tváře plné odporné zvrhlosti. Kevin Warren (27) a jeho partnerka Donna Morris (35) z anglického Barwellu dlouhých sedmnáct měsíců věznili, týrali a znásilňovali asi dvacetiletou dívku. Odřízli ji od finančních zdrojů a donutili ji tak být na nich závislou. 

Po dlouhých 17 měsících útrap a znásilňování sebrala dívka, která nemůže být jmenována z právních důvodů, veškerou odvahu, páru utekla a zamířila na policii. Strážcům zákona pak vypověděla, jaké hrůzy musela zažít. „Převzali kontrolu nad všemi mými financemi. Nechali mě zranitelnou a odkázanou na ně ve všech aspektech života,“ řekla dívka.

Během těch 17 měsíců se mnou zacházeli hůř než se zvířetem. Nakonec mi nic nezbylo. Můj duch a odhodlání bojovat byly pryč, já jsem byla stěží člověk. Jednoho dne jsem to už nedokázala snášet a odpadla. To vedlo k zapojení policie. V den, kdy jsem mluvila s policií, se můj život otočil k lepšímu. Když se ohlídnu zpět, nemohu uvěřit tomu, jak ponižující, brutální a traumatizující to bylo,“ dodala.

Policie si na perverzní pár posvítila, zatkla ho a brzy obvinila z mnoha trestných činů jako znásilnění, týrání, krádeže a dalších. Soud se s tyrany a novodobými otrokáři nemazlil. Kevin Warren byl odsouzen na 18 let za mřížemi. Pod dohledem bude ještě dalších 5 let po odpykání trestu. Jeho partnerka byla odsouzena na čtyři roky.

VIDEO: Znásilňování v Česku

Video Každá 10. Češka protrpěla znásilnění, hlavně od partnerů a manželů. „Často je to bez křiku a pláče,“ říká Nejedlová - Andrea Ulagová, Blesk Zprávy
1080p 720p 360p

Doporučujeme
oliiiii3 ( 23. ledna 2018 17:26 )

Proc ta cubka oskliva dostala jen ctyri roky, mela dostat jak on vymatlanci jedny.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud