Pondělí 28. září 2020
Zataženo, déšť 11°C

Zoufalá babička Vlastíka (†1): Pes by byl v haj*lu, kdyby kousl mě

Autor: dce, rys - 
4. ledna 2018
17:50

Tragédii, která se stala minulý týden v Přerově-Předmostí, se dalo zabránit? Babička i otec ročního Vlastníka, kterého na návštěvě u tety zakousl pes, potvrdili, že zvíře bylo agresivní a napadlo již několik psů i lidí! Babička si teď zoufá, že měl kdysi pokousat ji a teď už by ho doma neměli…

Na malého Vlastíka minulý pátek zaútočil kříženec argentinské dogy a rotvajlera Aron. Chlapec byl právě s matkou na návštěvě u babičky, kam se psem přišla i jeho teta. Co přesně se v bytě stalo, ovšem není jasné.

Matka chlapce tvrdí, že dítě muselo psa provokovat a zvíře se po něm ohnalo. Bohužel tak nešťastně, že chlapcovi prokousl krční tepnu. Útok dítě nepřežilo.

Otec s babičkou Libuší to ovšem vidí jinak! Pes byl podle nich agresivní a útočil i na svou majitelku i psy v okolí.Víme, že pes byl agresivní. Tady v Předmostí napadl nejméně tři psy. Nikoho neposlechl,“ prozradila paní Libuše.

Při rozhovoru pro Blesk si také vzpomněla, že i na ni kdysi Aron zaútočil. „Ten pes tu kdysi stál přede mnou a štěkal a štěkal. Když si teď na to vzpomenu, tak si říkám, proč mě proboha nerafl do nohy. Mně by nohu zašili, ale pes by byl v haj*lu,“ řekla Blesku.

Policie případ vyšetřuje jako trestný čin usmrcení z nedbalosti. „Žádné obvinění však sděleno nebylo. Věc je ve fázi prověřování, průběžně probíhají výslechy svědků,“ sdělila policejní mluvčí Miluše Zajícová.

Další videa
Články odjinud