Milenu (†2) udusila její matka: Neměla peníze, aby ji uživila

Milenu (†23 měs.) udusila její matka.
Autor: lm - 
1. prosince 2017
11:06

Šestadvacetiletá nezaměstnaná matka chladnokrevně udusila svou téměř dvouletou dceru Milenu, protože si "nemohla dovolit jídlo a nechtěla ji nechat trápit". Argentinka Karina Gomez byla zatčena a obviněna z vraždy.

K hrůznému činu došlo v argentinském městě Florencio Varela nedaleko Buenos Aires. Karina Gomez zakryla ručičky své dcery ponožkami, aby ji nepoškrábala, a poté ji chladnokrevně udusila.

Nezaměstnaná žena spoléhala na potravinové lístky od vlády a právě nedostatek financí měl být důvodem jejího brutálního činu. "Zavraždila jsem ji, je po všem. Nemohla jsem ji nakrmit a teď už nebude trpět. Už jsem to nemohla déle vydržet, jsem tak unavená," řekla Karina Gomez po činu své rodině.

Matka po činu vyběhla s holčičkou zabalenou v dekách na ulici. Sousedé se dítě pokusili oživit, ale neúspěšně. Karina Gomez byla zatčena a obviněna z vraždy. Podle místních médií jeden člověk ze tří žije v Argentině pod hranicí chudoby a zhruba 6,2 procent je bez domova.

Video: Rozsudek nad matkou, která hodila své dítě do kontejneru

Video  Rozsudek nad matkou, která hodila své dítě do kontejneru  - Jakub Poláček

victor1 ( 3. prosince 2017 11:29 )

Tak proč ji nedala k adopci pi*ča.

agfor ( 1. prosince 2017 16:40 )

Myslíte, že u nás je to jiné ? Tady se mají dobře z dávek jen cikáni. Kdyý nemá bílej práci, stát na něj se re a ještě ho odírá o peníze přes dobytky z VZP.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud