Pátek 27. ledna 2023
Svátek slaví Ingrid, zítra Otýlie
Zataženo 0°C
Nejčtenější
na Blesk.cz

Trapas zásahovky při zatýkání Kajínka: Musel jim poradit, jak mu nasadit pouta!

Autor: dce - 
26. listopadu 2017
05:01

Nepříjemné déjá vu si prožil Jiří Kajínek před několika týdny. Při natáčení dokumentu Já, Kajínek jeho i další členy štábu povalili na zem ozbrojenci a zatkli je. Ačkoliv bylo vše součástí natáčení, členové zásahovky byli skuteční. A povedl se jim také skutečný trapas!

Vypadalo to jako skutečně dramatická pacifikace podezřelých osob zásahovou jednotkou. Zakuklení policisté v plné polní se samopaly navíc zatýkali omilostněného vraha Jiřího Kajínka.

Celá akce se měla udát "omylem" během natáčení dokumentu FTV Prima Já, Kajínek. Kolemjdoucí policii nahlásil muže, kteří v Praze na Pankráci mávají zbraněmi. Produkční filmového dokumentu jim ale po zásahu ukázal papíry s povolením k natáčení s napodobeninami zbraní.

Celá akce tak byla jen úsměvný omyl. O to trapnější je ale fakt, že se skutečným policistům zásahovky nepodařilo Kajínkovi nasadit pouta! Na záběrech je vidět, jak se policista snaží Kajínkovi přitáhnou ruce za zády k sobě, ale nejde to...

"Policisté mi chtěli nasadit pouta dozadu, já ale nedám ruce do takové polohy, nikdo mi takhle pouta nemůže nasadit. Policista byl docela drsný, a i když jsem se zpočátku smál, musel jsem mu říct, že bude muset použít dvoje, aby mne spoutal. Po vysvětlení situace bylo ale vše v pohodě," prozradil Kajínek.

Video  Kajínek opět v poutech! Zásahovku na něj přivolal kolemjdoucí!  - FTV Prima
Video se připravuje ...

Rapid41 ( 26. listopadu 2017 22:38 )

Pisoárku, ty jsi naivka

Rapid41 ( 26. listopadu 2017 22:36 )

Rego ho hulil taky

Rapid41 ( 26. listopadu 2017 22:34 )

Rentierskej asi nastavoval anál v base, že se tak vyzná

anna1234 ( 26. listopadu 2017 19:36 )

.. přesně tak nechápu, že jeho obdivovatelé nevidí, jak se Kajínek vychloubá jak se rád poslouchá Vždyť je to úplně okaté, sotva ho člověk chvíli slyší. Njn, morální vzory nejsou (nebo jsou??? nějak mě nikdo nenapadá) ale typům jako je Kajínek se prostor dává. Zvláštní doba.

oliiiii3 ( 26. listopadu 2017 13:45 )

Božinku, dejte už s tím Kájinkem pokoj.Příští rok možná bude týden velký nový velký svátek, rozkrádal zlato ted bude mít z čeho žít. A můžete se s ním podělat.

Zobrazit celou diskusi
Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání