Pavel předjížděl na plné a zabil matku dvou dětí i sebe: Pitva odhalila děsivou pravdu!

Autor: dce - 
20. října 2017
11:09

Policie má konečně k dispozici toxikologické testy v případu vážné nehody u Velvar. Podle nich byl Pavel B. (†40) pod vlivem alkoholu! Při nebezpečném předjíždění se srazil s vozem Kristýny D. (†31). Mladá maminka zemřela na místě, její dvě děti skončily v nemocnici. Pavel B. zemřel po několika hodinách v nemocnici.

Podezření mnoha lidí se potvrdilo. Pavel B. byl v době nehody opilý! „Toxikologie prokázala, že muž byl pod vlivem návykové látky. Bylo naměřeno více než jedno promile alkoholu, tudíž se jedná o trestný čin,“ řekla Blesku policejní mluvčí Markéta Johnová.

Kvůli své riskantní jízdě Pavel podle všeho způsobil vážnou dopravní nehodu. K té došlo 3. října večer mezi obcemi Uhy a Podhořany. V nepřehledném úseku Pavel D. předjížděl vůz jedoucí před ním. Plná čára na vozovce mu v tom nezabránila...

Na horizontu před zatáčkou se už ale nedokázal vyhnout osobnímu vozu, který řídila Kristýna D. Její tříletá dcerka a tříměsíční syn byli v okamžiku nehody také v autě. Kristýna silný náraz nepřežila, její dvě děti byly transportovány do nemocnice, mladší z nich ve velmi vážném stavu.

Pavel B. zemřel po několika hodinách v nemocnici. Právě proto, že hlavní podezřelý je již po smrti, bude policie nucena případ odložit.

Video Nehoda u Nelahozevsi: Řidička zemřela na místě, dvě děti byly transportovány do nemocnice. Řidič, který předjížděl na plné čáře, zemřel v nemocnici. - aktu.cz

e.44 ( 21. října 2017 01:11 )

Ty debile, fakt si myslíš, že to užvaněný šikmooký hovado, co bylo ještě v roce 2013, před tím než ho vyrazili z Úsvitu za vytunelování stranických peněz, zarytým sluníčkářem a vítačem, hlásajícím multi kulti, náboženskou rozmanitost, a kulturní obohacení Evropy slimákama, skutečně pro tuhle zem někdy něco udělá? Ten dělá jenom pro sebe. Zkrátka v tom '13 hledal způsob jak se udržet u politickýho koryta, tak změnil rétoriku podle nálady společnosti, jelikož jinak než hubou a v politice se tohle hovado uživit nedokáže. Veškerý jeho podnikání a aktvity skončily v červenej číslech. Tohle budižkničemu se spojí třeba i s ďáblem, když mu to ponese prachy Když se, nedej bůh, dostane do vlády, "přeprogramuje" si, myšlení podle nejsilnějšího koaličního partnera a po tom, co tu čtyři roky žvanil za účelem oblbnutí ovcí aby ho volily, už ani nevdechne. Volit ho je stejná pomsta budoucím generacím jako volit Babiše nebo komunisty.

e.44 ( 21. října 2017 00:53 )

Tady je zas někdo chytrej jak rádio Nejvíc se tu chlastalo za komančů, samozřejmě i za volantem. A stačilo ukázat policajtům rudou knížku a ti toho ožralu doprovodili hezky domů. Když byl nalitej jenom mírně, teda když udržel volant a směr, tak ho jenom doprovodili ve svym autě. Když kličkoval jak zajíc, tak ho uctivě naložili k sobě do auta a jeden z nich odšoféroval to jeho. Ani tytyty na něj neudělali.

starypes ( 20. října 2017 18:12 )

Chuj s ním, s hovadem.

moiaza ( 20. října 2017 17:50 )

Pavel byl jen jeden s tisíců psychopatů za volantem. Ti zbylí bohužel ještě stále řídí. Chlast a drogy jsou zde zásluhou hlavně Havla.

tatarzdenek ( 20. října 2017 17:19 )

Mrtvého asi nikdo soudit nebude, blbče!

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud