Muž v Hradci střílel z okna mezi lidi: Matka s kočárkem zavolala policii

Ilustrační foto
Autor: aba - 
19. 10. 2017
12:30

Na střelbu za bílého dne upozornila policii maminka s kočárkem. Tu málem trefil prolétající projektil z airsoftové pistole. Muž, který střílel, uvedl, že se chtěl jen pochlubit před kamarády.

Ke střelbě došlo v Hradci Králové – Kuklenách. Strážníci přijali oznámení okolo třetí odpoledne, kdy na policii volala vyděšená maminka, která šla s kočárkem po ulici a projektil těsně prolétl vedle ní.

Policie okamžitě vyrazilo na místo. Zjistila, že z okna na kolemjdoucí střílel čtyřiadvacetiletý muž, který kamarádům ukazoval novou samonabíjecí airsoftovou zbraň, se kterou prý střílel „jen“ do vzduchu.

„Policisté v bytě objevili jak zbraně dlouhé, tak i krátké, provedli kontrolu a zjistili, že kromě jednoho samopalu se jedná o kuličkovky. Muž uvedl, že samopal je nefunkční a jedná se o maketu,“ řekla k případu mluvčí hradecké policie Iva Kormošová. Podle ní byl samopal i airsoftová pistole převezeny na expertizu.

Na základě výsledku zkoumání zbraní určí policisté, o jaký přestupek či trestný čin se jedná. „Může se jednat o přestupek na úseku zbraní a střeliva, nebo o trestný čin nedovolené ozbrojování,“ doplnila Kormošová.

Video Ve Strašnicích střílel opilý muž z airsoftové zbraně po dělnících, jednoho zasáhl. - Aktu.cz
720p 360p

Doporučujeme
pekaaaros ( 19. října 2017 16:30 )

V Hradci? Tam se tomu nedivím. Jsou tam samí zloději, kradou, předražujou, fiktivní faktury vystavujou, ODSáci, TOPáci. Vědí, že konec je blízko, tak už jim z toho hráblo v plný síle. Jsou to poslední záškuby pravice. frustrace a střelba z okna.

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud