Zvrat v případu zmizelé Andrey (35): Od školky ji nechal unést exmanžel, řekla policie v obvinění

Autor: lm - 
18. 10. 2017
14:39

Už deset měsíců je nezvěstná a její rodina neví, co se jí stalo. Andrea Vlčeková (35) byla unesena u školky, kam odvedla svého mladšího syna. Policisté nyní obžalovali z únosu jejího exmanžela Miroslava.

Andrea zmizela beze stopy třináctého prosince loňského roku, kdy byla ráno odvést svého mladšího syna do školky ve slovenském Hlohovci. Podle svědků ji přímo před školkou měli do auta násilím nacpat dva muži. Andrea ještě stihla zavolat příteli, že ji někdo unáší a to bylo naposledy, kdy o sobě dala vědět.

Její telefon se našel pohozený na poli za městem a žena je už deset měsíců nezvěstná. Z jejího únosu byl téměř od počátku podezřelý její exmanžel Miroslav Vlček, biologický otec dvou chlapců (5 a 11), které má s Andreou. Vlček dříve seděl ve vězení za ekonomickou trestnou činnost. Odtamtud měl také Andreu obviňovat, že mu rozprodala majetek, a vyhrožovat jí pomstou. Měsíc po jeho propuštění na kauci pak Andrea zmizela.

„Oni jsou na majetky a to se dalo i čekat. Kdo si nechá dnes dělat zle. Věděla, koho si bere,“ řekla TV Markíza příbuzná nezvěstné. Matka Andrey ale stále věří, že žije. „Dokud ji neuvidíme mrtvou, tak si myslíme, že žije. Tem malý se stále na ni ptá, celý večer, dokud neusne,“ řekla televizi.

Policisté nyní obžalovali exmanžela unesené ženy. „Mohu potvrdit, že byla Krajskou prokuraturou Trnava podána okresnímu soudu v Trnavě obžaloba na obviněného Miroslava V. pro zločin zbavení osobní svobody,“ potvrdil televizi Miloslav Huna z Krajské prokuratury v Trnavě. Další podrobnosti ale odmítl sdělit. 

 

Doporučujeme
Monikay ( 18. října 2017 16:05 )

S tímto ošklivákem snad muselo jít jen o peníze...

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud