Pes Major se sjel crackem a roztrhal svého páníčka (†41) před televizním štábem BBC

12. září 2017
09:55

Jeho vlastní pes ho napadl tak brutálně, že ho zabil. Narkoman Mario Perivoitos (†41) se účastnil natáčení dokumentu televize BBC o drogově závislých. Jeho stafordširský bulteriér Major ale sežral crack a sjetý ho v londýnském bytě roztrhal před zraky vyděšeného štábu.

Silně drogově závislý Mario dostal při natáčení epileptický záchvat a svalil se na postel. To rozrušilo jeho psa Majora natolik, že ho napadl a začal mu trhat maso z krku a obličeje. Štáb se ho snažil zachránit a okamžitě zavolal na místo zdravotníky.

Ti se mu snažili pomoci, ale jejich snaha byla marná. Mario zemřel. Utržené rány byly příliš vážné. Podle veterináře Nicholase Carmichaela mohou za napadení zcela jistě drogy. V krvi čtyřnožce po nich žádné stopy nenašli, ale v moči po rozboru objevili stopy cracku a morfia.

Je velmi pravděpodobné, že pes zkonzumoval drogy, nejspíš je sežral. V těle měl osminásobek lidské dávky. Je pravděpodobné, že k útoku došlo, protože měl v sobě pes crack,“ pokračoval Carmichael. „Pes musel drogy pozřít 48 před útokem, možná kratší dobu,“ uzavřel.

Podívejte se, jak je lítý útok pitbula:

Video  Pitbul zuřivě napadl a potrhal muže.  - Youtube.com

flesch2z ( 12. září 2017 17:19 )

Rukou? Od kdy mají psi v tlamě ruce?

flesch2z ( 12. září 2017 17:15 )

Dobře mu tak kriplovi, doufám, že pořádně trpěl. A chudák pes, proč ho mlátili? Já bych mu za odměnu dala páníčkovu nohu.

robin5 ( 12. září 2017 12:33 )

Safra, to je divné, že hafan drogy nejspíš sežral. Většina psů si drogy píchá. (Komici z Blesku dokáží skutečně pobavit).

sores ( 12. září 2017 11:47 )

Dobře mu tak! Narkomany nelituji ať zhebnou všechny.

naidka ( 12. září 2017 10:37 )

„Je velmi pravděpodobné, že pes zkonzumoval drogy, nejspíš je sežral." Ano, Bleskáči, nejspíš.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud