Pondělí 6. prosince 2021
Svátek slaví Mikuláš, zítra Ambrož / Benjamín
Zataženo, déšť se sněhem 2°C

Muž z Lokte se podpálil před bytem, hořící pak v plamenech vyběhl na ulici

Autor: shp - 
1. září 2017
23:36

K nahlášenému požáru vyjížděli hasiči z Lokte. V Nádražní ulici měl hořet byt. Nebylo tomu tak. Došlo tam k mnohem horší události, na kterou nikdo nemohl být připraven.

K hlášenému požáru bytu ve druhém patře panelového domu v Lokti v Nádražní ulici vyjížděli v pátek večer hasiči ze šesti jednotek,“ uvedli hasiči. Ti již dlouho nic takového neviděli.

Na místě však hasiči zjistili, že se nejedná o hořící byt. Před dveřmi do bytu se polil muž hořlavinou a zapálil se. Hořící pak utekl z domu do nedaleké ulice. Tam byl nalezen policisty, kteří ho předali záchranářům.

Hasiči zajistili na žádost lékaře na loketském fotbalovém hřišti místo pro přistání vrtulníku, který muže transportoval na popáleninové centrum v Praze,“ dodali požárníci v prohlášení.

Mezitím hasiči důkladně zkontrolovali celý dům a poskytli první psychologickou pomoc obyvatelům dalších bytů, kteří byli z nepříjemné události v šoku,“ dodali hasiči.

Popálená žena mluví o svých zraněních:

Video Ve čtyřech letech málem uhořela. Dnes se vidí krásná a jizvy jsou pro ni požehnáním. - https://www.youtube.com/watch?v=-wQUK2en9NA

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání