Mučení rozkrokem a kopání do obličeje: Šikanovaná školačka promluvila

Autor: aba - 
1. září 2017
12:19

Video, na kterém jsou vidět dvě dívky, které mlátí a kopou svou vrstevnici a urážejí ji, zveřejnila slovenská policie jako odstrašující případ. Agresorka i její oběť se rozhodly promluvit o tom, co konfliktu předcházelo. A každá přišla s odlišnou verzí.

K napadení došlo ve slovenské Spišské Nové Vsi. Čtrnáctiletou Miriam tu napadly dvě stejně staré dívky, když byla venku s kamarádkami. Jedna z nich také natočila video brutální šikany. Zarážející je, že Miriam nikdo z jejích kamarádek nepomohl.

Video se ale dostalo do rukou otce šikanované dívky, který ho předal na policii. V dané věci už koná vyšetřovatel oboru kriminální policie Okresního ředitelství PZ ve Spišské Nové Vsi, který po analýze průběhu děje dalších zjištění začal trestní stíhání pro zločin ublížení na zdraví ve stadiu pokusu (těžká újma na zdraví) v souběhu s přečinem výtržnictví a krádeže,“ prohlásila policie. Miriam totiž agresorky sebraly i její mobil.

Podle dívky nebyl důvod, aby ji napadly. „Přišla, vytrhla mi mobil z ruky a začala mě mlátit. Jen jsem se na ni dívala,“ tvrdí napadená Miriam v rozhovoru pro TV Joj. „Měla jsem rozbitý nos a oteklý celý horní ret. Modřiny po těle a menší otřes mozku,“ popisuje dívka zranění, které jí agresorky způsobily.

K tomu má ale co říct i dívka, která Miriam napadla. Podle ní násilnému útoku předcházelo urážení její rodiny, a tak se nejspíš mstila. „Nadávala mi na moji rodinu a na mě a teď si to nepamatuje. Ale já si na to dobře vzpomínám. No a ta Daniela neměla důvod. Daniela na ni nejdřív nadávala a Mima byla ticho. Potom k ní přišla, vytrhla jí mobil z ruky a Mima ji kopla. No a tak to začalo,“ tvrdí jedna z dívek, které Miriam napadly.

Video Brutální šikana na Slovensku - Policie SR

Ta skončila po napadení nejprve v nemocnici a pak i na policii. Dívky budou mít pořádný problém nejen se zákonem, ale i ve škole. Za agresi by je mohli i vyloučit. 

Video Policie řeší brutální bitku dívek. - TV JOJ

oliiiii3 ( 12. října 2017 17:49 )

Já vám to vysvětlím, prostě je svrběla škatule. A kde se zrouna měla třít, tak použila její hlavu a rameno.

ivoadler ( 2. září 2017 11:39 )

To mučení rozkrokem bych prosil podrobněji. Vůbec nevím, co si mám pod tím představit.

hirog ( 2. září 2017 05:50 )

aale, boli to rasistické cigane. Oni riešia svoje rasistcké egá v tlupách. K nim gádžo nesmie ani slovom ale oni ku gádžovi musia ba priam gádžo je povinný ich živiť, ved ináč by to bol rasizmus. Je to vypatlaná príživnícka osadová enkláva

prycsnima ( 2. září 2017 01:56 )

 Rodiče stojí za how no a jejich parchanti dementní nejlépe utratit. Dnes si říkám,díky za každý potrat.

SABRINA ( 1. září 2017 22:06 )

však to nejsou cigánky,jste slepý? jsou to bílé dívky,spíš nadržené ***,za vším vidíte cigány

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud