Expolicista Marek brutálně ubodal Alexandru (†26) před svatbou: Hrozí mu vyšší trest

Autor: shp - 
22. 8. 2017
19:30

Policie navrhla obžalovat expolicistu Marka (28), který vloni podle mužů zákona doma zavraždil svou snoubenku Alexandru (†26). Spis už studuje prokurátor, který brzy rozhodne o předání případu soudu. Markovi nyní hrozí dokonce vyšší trest.

Výrazný posun v kauze potvrdil Novému Času mluvčí košické krajské prokuratury Branislav Bujňák. „V dané věci vyšetřovatel předložil prokuratuře vyšetřovací spis s návrhem na podání obžaloby,“ informoval Bujňák. O dalším průběhu konání se rozhodne po prostudování vyšetřovacího spisu dozorovým prokurátorem.

Změna nastala i u výšky trestní sazby za obzvlášť závažný trest vraždy, protože jde o osobu blízkou. „Pachatelovi za to hrozí odnětí svobody v trvání 20 až 25 let nebo doživotí,“ dodal mluvčí. Na tahu je nyní prokurátor, který může požádat doplnění dokazování anebo po vypracování obžaloby spis zamíří ke košickému soudu.

Termín už jednou prodloužené vyšetřovací vazby vyprší 1. října, tedy rok po smrti mladé právničky Alexandry. Tato tragédie se stala 30. září přesně den předtím, než se měla dvojice vzít. Expolicista Marek, který sloužil v pohotovostní motorizované jednotce, podle policie svou snoubenku ubodal k smrti.

Její nehybné tělo pak zabalil do plachty a odnesl z bytu. Naložil ho do auta a směřoval na odlehlé místo, kde tělo nejdřív zapálil a potom zakopal v křoviscích nedaleko vodní nádrže. O den později nahlásil, že je Alexandra nezvěstná. Motivem zkratového jednání Marka mělo být to, že se přiznal k nevěře a snoubenka zrušila svatbu.

Video Policista Marek brutálně zavraždil svou snoubenku. - TV JOJ
720p 480p 360p 240p

Doporučujeme
jussuf ( 23. srpna 2017 09:47 )

A dá sa ubodať aj ohľaduplne, jemne, aby sa nebodaj niečo nestalo ? ako v tej piesni....nech ju pánboh tresce, nie však veľa len tak málo, aby sa jej nič nestalo ?

jussuf ( 23. srpna 2017 09:44 )

Čo bolo - to bolo. Terazky si kokot

NAZOR-LIDU ( 23. srpna 2017 06:38 )

VYŠINUTÝ ČOBOL-VÝCHODŇÁR

stopar ( 22. srpna 2017 20:58 )

 I chlupy mají své dny

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud