Šok po návratu z nákupu: V celém domě byla krev! Vlčák potrhal zloděje

Autor: shp - 
15. 8. 2017
15:09

Ochránce, jak se patří! Když se do svého domu v Richmondu ve státě Virginii vrátil Tristan Murrin se svou maminkou, nestačili se oba divit. Celý dům byl pokryt krvavými cákanci a skvrnami. Nic v něm přitom ale nechybělo. Odvážný německý vlčák Oden totiž majetek svých páníčků ochránil před zlodějem, kterého potrhal a zahnal na útěk. 

Tristan věděl hned, když přišel domů a Oden je přivítal, že není něco v pořádku. Pak šel s maminkou dál a bylo mu hned jasné, co se stalo. Do domu se vloupal zloděj, který ho chtěl vykrást. „Podívali jsme se nahoru, kde byly vidět stopy krve seshora dolů,“ řekl Tristan televizi WRIC.

Dům pak obešel a celou hrůzu natočil na video. „Kdokoliv se vloupal do mého domu, zasloužil sis to. Nikdo se nebude s*át do mě a mého psa. Německý vlčák je nejlepší pes,“ říká na něm, zatímco obchází dům, který vypadá jako z hororu. Sám Tristan byl překvapen, že byl Oden agresivní.

Nikdy předtím se to totiž nestalo. Je to jinak pes mírné povahy. „Hraje si s dětmi, je to mazlík, které ho tu znají. Komunita ho zde má ráda, děti za ním chodí si ho hladit a hrát si s ním,“ dodal Tristan s tím, že je na svého psa patřičně pyšný. „Myslím, že zvládl svou práci na jedničku,“ uzavřel.

Video Vlčák potrhal zloděje u páníčka doma. - Facebook

starypes ( 15. srpna 2017 19:54 )

V mladých letech jsem zlodějům nejraději chroupal varlata, většinou ale byla černá jako boty a děsně smrděla jako omeleta po cikánsku.

ov21 ( 15. srpna 2017 18:48 )

a jeste by Dežovi platil až do smrti za duševní újmu ...

corel ( 15. srpna 2017 18:10 )

Pes plnil jen svojí práci, pro kterou byl vyšlechtěn-střežit si svůj pozemek a ohlídat majetek svého pána...vzorný to pes, který umí rozlišit vetřelce od zvané návštěvy. Zajímalo by mně, jak by se na to pohlíželo u nás, když jsou popotahováni majitelé vykrádaných objektů za nepřiměřenou obranu...v Čechách funguje bohužel špatný systém trestu a práva.

naidka ( 15. srpna 2017 17:09 )

Kolikrát se s pejskaři bavíme, co by se stalo, kdyby do domu vlezl zloděj, jestli by se naši psi báli nebo chránili majetek a na zloděje zaútočili. Tristan z článku už zná odpověď, jeho Odon se zachoval jako správný a chytrý hlídač - asi neštěkal, aby zloděje nevyplašil a dal mu co proto.

pe17 ( 15. srpna 2017 16:51 )

šikovný pejsek

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud