Manželku opařil vroucí vodou: Dcera se ho kvůli tomu zřekla a změnila si jméno

Autor: dce, uá - 
14. července 2017
20:18

Otřesný příběh sdílený na Facebooku během pár hodin doslova šokoval Česko. Paní Markétu (40) po narozeninové oslavě opařil její vlastní manžel vroucí vodou. Týrání podle vlastních slov snášela už déle, teď se mu ale rozhodla učinit přítrž a násilníkovu tvář odhalila internetu. Příběh ale nerozlítil jen nezaujaté čtenáře, ale i vlastní dceru útočníka.

Na své 40. narozeniny nebude v dobrém vzpomínat Markéta z Hrobu na Teplicku. Po oslavě si šla lehnout, místo spánku ji ale čekalo peklo - její manžel uvařil ve varné konvici vodu a spící Markétě ji chrstnul do obličeje.

„Voda v konvici se vaří 2–3 minuty, nejednalo se tedy o afekt, ale o promyšlený plán,“ uvedla Markéta. Podle všeho byl pod vlivem omamných látek. Proč to ale udělal? „...zřejmě z žárlivosti či pocitu méněcennosti, podle, zákeřně a zbaběle rozhodl, že když on musí žít s hendikepem, tak já budu taky.“

Příběh Markéty, který zveřejnila na Facebooku, sdílely tisíce lidí. Ti ženě píší povzbuzující vzkazy. Je mezi nimi i dcera útočníka Danča M. „Já jako jeho dcera můžu říct jediné. Skončil u mě, to, co udělal Markétě, je neomluvitelné. Doufám, že ho trest nemine. Snad mu to za to stálo, přišel o dceru i ženu naráz,“ napsala.

Danča si zároveň na Facebooku změnila příjmení, aby nebylo stejné jako jejího otce. 

Policisté potvrdili, že vše se událo tak, jak žena zveřejnila. „Oznámení jsme přijali 8. července po jedné hodině v noci,“ řekl policejní mluvčí Daniel Vítek. Dodal, že žena utrpěla popáleniny v obličeji a na horní polovině těla. „Muže jsme obvinili z pokusu těžkého ublížení na zdraví. Hrozí mu za to až 10 let vězení,“ dodal mluvčí.

Podívejte se na video k případu ženy, která opařila vlastní dítě:

Video Vztek na druha si vybíjela na dítěti. Synka ponořila do vařící vody - Jitka Pecharová, Blesk TV

nanometr ( 14. července 2017 23:34 )

Prostě takový typický pisatel na forum do blesku. Jak jsem to tu četl, takových magorů jsou tady mraky...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud