Zběsilá jízda na D2: Mercedes s českou SPZ se řítil rychlostí 196 km/h!

Autor: rc - 
7. července 2017
22:01

Až 196 km/h se řítil po slovenské dálnici D2 směrem na Bratislavu řidič mercedesu, který měl českou SPZ. Zběsilá jízda se řidiči pěkně prodražila. Policie mu uložila pokutu ve výši 400 eur, což je přes 10 tisíc korun.

Řidič mercedesu s českou SPZ, který se řítil po slovenské dálnici D2 směrem na Bratislavu, překročil rychlost až o 66 km/h. Slovenská policie o zběsilém řidiči informovala ve čtvrtek na sociální síti. „Policisté z dálničního oddělení Malacky naměřili v odpoledních hodinách řidiči překročení rychlosti o 66 km/h. Osmačtyřicetiletému muži byla uložena pokuta ve výši 400 eur, kterou zaplatil na místě,“ uvedla policie.

Tento případ není ojedinělý. Policisté pravidelně informují o řidičích, kteří nedbají předepsané rychlosti. Podobný případ se stal na dálnici D1 u Trenčína, kde policisté během jednoho dne chytili hned čtyři řidiče, kteří překročili rychlost o víc než 70 km/h.

Nejvyšší pokutu dostal řidiči BMW Jakub ze Žiliny. Ten jel rychlostí 233 km/h a dostal pokutu ve výši 800 eur, což je 21 tisíc korun. Ještě v tentýž den policisté chytili dalšího zběsilého řidiče Rudolfa z Bardějova, který se s vozem Audi A8 řítil rychlostí 212 km/h a dostal pokutu ve výši 700 eur, což je 18 tisíc korun.

„Rychlost jízdy je jedna z nejčastějších příčin dopravních nehod. Tito řidiči svou riskantní jízdou ohrožují nejen sebe, ale i ostatní účastníky silničního provozu,“ uvedla policie.

VIDEO: Policisté zadrželi zloděje auta:

Video Policisté zadrželi zloděje auta - Jiří Forman

hab-art ( 8. července 2017 08:28 )

jde o hrubé porušení dopravních předpisů, to ano, ale zběsilou jízdu? Mám pocit, že v techn.průkazu bude mít tento typ auta rychlostost 250km/h. Jsou snad na dálnicích v Německu všichni zběsilci??

kapturek ( 8. července 2017 08:18 )

proc to je jako v krimi ? vceera sem jel na otocku pres ceskou republiku a 80% nedodrzuje zadne limity, jedes 150 a jeden za druhym te predjizdi

Desterz ( 8. července 2017 07:31 )

Jako vtip dobrý ;-) ale skutečně, v noci byla za starých dobrých časů neomezená rychlost dokonce i v obci! Holt si teď užíváme té vysněné svobody v kapitalismu. Jo, abych nezapomněl: od léta budou zakázané vysavače s větším výkonem. Taky další důkaz úžasné svobody kterou jsme si, my b!bci, vycinkali.

starypes ( 8. července 2017 05:50 )

To, jak se jezdí po dálnicích u nás, je houby proti tomu, jak jezdí dobytci po dálnicích na Slovensku. To jsou vyložená hovada.

Nezadat ( 7. července 2017 22:41 )

Kde jsou ty časy za komunistů kdy byla neomezená rychlost na dálnici a v klidu jsem se tam z Trabantem proháněl přes 200 za hodinu.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud