Zdrogovaný řidič vysypal na D1 náklad vína: Hrozí mu vězení

Autor: ljš - 
7. 7. 2017
12:13

Zdrogovanému řidiči kamionu, který ve čtvrtek vysypal na dálnici D1 náklad krabicového vína, hrozí až pět let vězení. Osmačtyřicetiletý muž vyjel kolem 142. kilometru D1 směrem na Prahu mimo komunikaci, u nákladní soupravy se protrhla boční stěna a náklad se vysypal na dálnici. Kamion zastavila policie až na 111. kilometru dálnice. Řidič měl pozitivní test na amfetamin a metamfetamin.

„Policisté řidiče zadrželi a ve věci zahájili úkony trestního řízení pro přečin obecného ohrožení z nedbalosti,“ uvedla mluvčí  policie Dana Čírtková.

Nehoda se stala ve čtvrtek po 06:00. Nákladní souprava složená z tahače a návěsu měla českou registrační značku. Řidič s ní jel z Maďarska. Z místa nehody odjel bez zastavení, přestože poškozená konstrukce návěsu přesahovala obrysy vozidla. Při nehodě vznikla škoda za 270 000 korun.

Doporučujeme
zdenekk_informatik ( 29. července 2017 16:28 )

 Kamioňáci jsou zmr.di jeden vedle druhého. Tuhle podřadnou práci nechce nikdo dělat, tak naberou kdejakou opici, která má dvě ruce a dvě nohy a podle toho to na silnicích vypadá. Tím také bylo tohle povolání totálně degradováno. Policie už by se měla vzpamatovat a začít represivní akce proti těm dobytkům a potencionálním vrahům.

maruch ( 7. července 2017 13:33 )

Směšné tresty za drogy a alkohol za volantem. Minimální sazba deset let !!!Snad by si to rozmysleli sednout za volant !!!

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud