Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Při vážné nehodě zahynuli čtyři lidé: Otec Dáši (†28) se uplakal k smrti

Autor: lm - 
1. července 2017
05:14

Tragická nehoda u Trenčína, při níž vyhasly čtyři lidské životy, si vyžádala další oběť. Otec mladé řidičky vozu smrti František (†62) náhle zemřel, patrně žalem. Po smrti blízkých hovořil o tom, že život pro něj už nemá žádnou cenu.

K vážné dopravní nehodě došlo v neděli 11. června na křižovatce u Trenčína. Řidička (†28) vozu Ford Focus při vjíždění na hlavní silnici nedala přednost kamionu a vjela mu přímo pod kola. Celá posádka osobního vozu byla na místě mrtvá. S Dagmar cestoval její přítel Adam (†26), jeho máma Alena (†55) a její vnučka Mária (†11).

Otec řidičky František (†62) byl po nehodě v šoku a nemohl tomu uvěřit. „Pro mě už život nemá žádnou cenu. Ztratil jsem to nejcennější. Od chvíle, kdy jsem se dozvěděl o tom neštěstí, stále jen pláču a myslím na to, proč se to muselo stát právě jim,“ přiznal slovenskému deníku Plus JEDEN DEN den po smrti svých blízkých. Neuplynul ani měsíc a František náhle skonal.

„Nic nechtěl ani jíst, stále na ni jen vzpomínal, i na smrtelné posteli myslel jen na Dagmar. Držela jsem ho za ruku a při posledním výdechu mu z očí tekly slzy,“ popsala smutně jeho manželka Irena (57).

Tragédie je o to smutnější, že se František měl brzy stát dědečkem. Dáša a Adam se o dítě snažili dlouhé roky a teprve před nedávnem se na ně usmálo štěstí. „Pokoušeli se o to a chodili i k lékařům. Nyní se už zdálo, že by se to mohlo podařit a přišla tato rána osudu, která jim vzala životy při havárii a nyní se mi utrápil k smrti i manžel. Já nevím, jestli to opravdu není nějaké prokletí,“ dodala paní Irena.

Video  Při nehodě osobáku a kamionu zemřeli 4 lidé, nejmladší oběti bylo 11 let. 
Video se připravuje ...

Video se připravuje ...
Další videa
Osoby v pátrání