Bohumínský pošťák měl zneužívat mládež: Vedoucí cyklistického klubu skončil ve vazbě

Bohumínský pošťák měl zneužívat mládež: Vedoucí cyklistického klubu skončil ve vazbě.
Autor: dce - 
7. 6. 2017
13:30

Vedoucí klubu sportovní cyklistiky a bohumínský městský pošťák Rostislav Š. (69) čelí obvinění ze spáchání trestného činu se sexuálním motivem. Nyní již sedí ve vazbě, aby nemohl ovlivňovat svědky.

Podle serveru Deník.cz mělo oním trestným činem být zneužívání mládeže! „V této chvíli policisté okolnosti případu prověřují. Jedna osoba je ve vazbě. S ohledem na citlivost případu a věk některých osob nebudeme poskytovat žádné další informace," uvedla pouze policejní mluvčí Zlatuše Viačková.

Rostislav Š. je ve vazbě kvůli obavám z možného ovlivňování svědků. Hrozí mu údajně obvinění hned z několika závažných trestných činů.

Rostislav Š. již několik let vedl klub sportovní cyklistiky, který navštěvovali i nezletilí. Právě tento klub na začátku května pozastavil svou činnost. Obviněný muž zároveň pracoval pro město Bohumín jako poštovní kurýr, který doručoval úřední dopisy, aby se ušetřilo za poštovné.

Podívejte se na video k nedávnému případu odsouzeného zvrhlíka ze Slovenska:

Video V Británii odsoudili sexuálního násilníka ze Slovenska - TV JOJ
480p 360p 240p

Doporučujeme
taktone ( 7. června 2017 18:30 )

Proč mu dáváte přes oči černou pásku a proč hned nenapíšete celé jméno Rostislav Šafrata, jezdil jak pi.čus jenom na kole a zneužíval cigánky podle mě se daly dobrovolně za peníze v Praze dům a když jim víc nedal tak ho udaly

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud