Školačka se oběsila v přímém přenosu na Facebooku: Sexuálně ji zneužil příbuzný

12. 1. 2017
12:34

Teprve dvanáctiletá školačka si vzala život v přímém přenosu! Katelyn Nicole Davis z americké Georgie vysílala na Facebooku svou sebevraždu. Dívka se oběsila poté, co ji údajně „sexuálně zneužil její příbuzný“.  Děsivé video koluje po internetu.

Školačka Katelyn Nicole Davis z americké Georgie na Facebooku živě streamovala svou sebevraždu, kterou se rozhodla spáchat 30. prosince. Dle svých slov se nedokázala vyrovnat s tím, že ji „sexuálně zneužil její příbuzný“. Nešťastná dívka se oběsila na stromě na zahradě u domu, kde žila, ve městě Cedartown.

Hrůzné video zachycuje, kterak se dívka připravuje si vzít život a vysvětluje, proč se k tomu rozhodla. „Omlouvám se za všechno. Opravdu se moc omlouvám za všechno, ale už nemůžu dál. Omlouvám se, že jsem nebyla dost silná. Omlouvám se všem,“ říká na videu plačící dívka. Video končí dvacetiminutovým záběrem na její tělo, zatímco se z pozadí ozývá ženský hlas volající jméno. 

Na místo se také po oznámení ihned vydali policejní strážníci, bohužel přijeli už pozdě. Po převozu do nemocnice byla dívka prohlášena za mrtvou. Případem se nyní zabývají vyšetřovatelé. Video nyní koluje po internetu.

jany ( 17. února 2017 21:50 )

mozna byla

petrzn ( 13. ledna 2017 06:22 )

Seš.

hejpockej ( 13. ledna 2017 04:20 )

ano, na smrt se vyparadila jako by sla hrat do filmu... spis za tim bude potreba se zviditelnit a zaujmout...jestli ji bylo fakt 12 tak ani nemela rozum z toho co dela.

hejpockej ( 13. ledna 2017 04:14 )

 a mame tu novy trend... dotedka to bylo skakani z oken, s predehrou vyhozeni maleho decka, a ted to budou sebevrazdy pres facebook...jiste se brzy najdou dalsi prazdny duse, ktery tohle bude inspirovat a budou se chtit timto take zviditelnit.

zkratik ( 12. ledna 2017 23:37 )

http://thegutta.com/2017/01/disturbing-12-year-old-girl-live-streams-suicide-boy-can-hear-mom-callin g-end-raw-video/

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud