Takhle se Kajínek zabydluje: K milence stěhoval obří bednu

Autor: Tomáš Koníček - 
30. 5. 2017
18:53

Ani to nemohl unést! Namakaný Jiří Kajínek měl co dělat, aby velkou krabici, kterou mu kurýr přivezl k domu jeho přítelkyně Magdy G., dostal do bytu. Blesk zjistil, co v ní bylo.

Po krátkém pražském intermezzu odjel pár do Brna, kde paní Magda bydlí. V panelovém domě v Bystrci poskytla Kajínkovi azyl a v něm spolu žijí na pohled obyčejný život. Ráno, když vyjdou, Kajínek nese koš se smetím, zaskočí spolu pro potraviny nebo se najedí v restauraci, vyrazí si na výlet, vyvenčí pejska.

Nakupují spolu zřejmě i přes internet, v pátek večer totiž Kajínkovi dovezl kurýr velkou bednu oblečení značky, kterou mají v oblibě hlavně nadšenci do posilování.

Hned se roznesla šuškanda, že to je dar od Petra Jákla (43), který Kajínkův příběh úspěšně zfilmoval. Právě on totiž tuhle značku rád nosí. „O tom nic nevím,“ reagoval na dotaz Blesku herec, režisér a producent z rodinné dovolené v Turecku.

Ať už bylo oblečení dárkem, nebo si ho sám pořídil, měl z něj Kajínek velkou radost. Jedno z triček si na sebe oblékl hned následující den.

Fotky, autogramy, rozhovory, diskuze. Jiří Kajínek se po setkání s novináři v Brně snaží ukončit půlhodinový kolotoč otázek a odpovědí.

Video Fotky, autogramy, rozhovory, diskuze. Jiří Kajínek se po setkání s novináři v Brně snaží ukončit půlhodinový kolotoč otázek a odpovědí. - Zdeněk Matyáš
480p 360p 240p

Doporučujeme
pravda-pravda ( 1. června 2017 17:13 )

VYHLÁŠENÍ CENY TOP-VIP Mega KRIPLA ROKU za NEJZVRÁCENĚJŠÍ,nejuchylnejší,nejlživější reportáž a práci roku 2017 získává ZASLOUŽENĚ postkomunistický pravičácký debil, práskač,udavač a uchyl-hulibrk a parazit radobyreporter:Josef Klíma =Pepa hulibrk Tento ňouma se celý život živí udávánim,pomluvama, je to prvotřídní práskač a udavač! Pro korunu by udal i svou swini matku co ho vyvrhla! Krom toho je to slizká homokláda

nic-nez-pravda ( 1. června 2017 09:10 )

VYHLÁŠENÍ CENY TOP-VIP KRIPLA ROKU za NEJZVRÁCENĚJŠÍ,nejuchylnejší,nejlživější reportáž a práci roku 2017 získává ZASLOUŽENĚ postkomunistický pravičácký debil, práskač,udavač a uchyl-hulibrk a parazit radobyreporter:Josef Klíma =Pepa hulibrk Tento ňouma se celý život živí udávánim,pomluvama, je to prvotřídní práskač a udavač! Pro korunu by udal i svou swini matku co ho vyvrhla! Krom toho je to slizká homokláda

aIIina ( 31. května 2017 18:45 )

Já nikoho neobviňuju, ty dilino, vrah Kajínek byl spravedlivě odsouzen a tak to má být. Jen s tou milostí to Zeman posral.

notoriousconor ( 31. května 2017 17:56 )

Přečti si celej spis ty dilino a pak teprve nekoho obvinuj ty dutohlávko!!!

aIIina ( 31. května 2017 14:56 )

TAKOVÁ SPODINA SI NEZASLOUŽÍ SVOBODU, TEN MĚL V BASE CHCÍPNOUT A OSLAVOVAT HO MŮŽOU JEN ÚPLNÍ PITOMCI, NEBO JEMU PODOBNÍ: Kajínek měl první problémy se zákonem pro majetkovou trestnou činnost už jako nezletilý v roce 1974. Ve vězení byl poprvé v roce 1982 za vloupání do chat. V roce 1985 byl opět odsouzen za bytové krádeže, nedovolené ozbrojování a útok na veřejného činitele, protože při zatýkání zranil pěstmi dva policisty a třetího shodil ze schodů. V únoru roku 1990 byl propuštěn, nikoli na amnestii, kterou vyhlásil prezident Václav Havel, ale na vyhovění žádosti o prominutí zbytku trestu. V témže roce však byl znovu odsouzen, tentokrát na 11 let, za loupežné přepadení policistů se zbraní v ruce a krádež jejich vozu. Doživotní trest za dvojnásobnou vraždu Dne 23. června 1998 byl Krajským soudem v Plzni odsouzen k doživotnímu trestu odnětí svobody pro trestný čin vraždy a další podle v médiích opakovaného slovního spojení „méně závažné trestné činy“, ve skutečnosti např. podle usnesení NS z 19. září 2001 nedovolené ozbrojování extrémně velkým množstvím zbraní – samopalů, pistolí i s tlumiči, brokovnice a velkého množství nábojů i prázdných zásobníků. Trestného činu vraždy (dílem dokonaného a dílem ve stadiu pokusu) se dle rozsudku dopustil tím, že v zatáčkách pod plzeňskou věznicí Bory dne 30. května 1993 kolem 20.00 hod. zastřelil nejméně 12 výstřely plzeňského podnikatele Štefana Jandu (27) a jeho osobního strážce Juliána Pokoše (30), kteří cestovali v osobním automobilu Mazda. Těžce zraněn byl i další Jandův osobní strážce Vojtěch Pokoš (25), který však díky rychlému lékařskému zákroku útok přežil a později se stal hlavním svědkem. Pražský podnikatel Antonín Vlasák byl Štefanem Jandou vydírán pro nevyrovnané finanční dluhy a proto si Jiřího Kajínka údajně za částku 100 000 Kč najal k zastrašení Jandy. Kajínek objednávku „nad rámec dohody“ překročil i přesto, že si měl v době vražd odpykávat 11letý trest za loupežné přepadení policistů z Prahy

Zobrazit celou diskusi
1080p 720p 360p
Další videa
Články odjinud