Muž na parkovišti kopal těhotnou muslimku, která pak potratila: Odsedí si 4 roky

Muž napadl těhotnou muslimku, ta poté potratila.  (Autor: Koláž Blesk.cz)
Autor: aba - 
23. května 2017
19:16

Soud v Anglii vynesl rozsudek nad Davidem Gallacherem, který v loni v létě napadl těhotnou ženu, muslimku, rasisticky ji urážel a kopal. Ta na následky zranění potratila dvojčata. Gallacherem si odsedí 3 roky a sedm měsíců.

K napadení došlo v srpnu roku 2016 na parkovišti před obchodem s potravinami. Těhotnou Samsam Haji-Ali původem ze Somálska slovně napadl a obviňoval ji, že v obchodě předbíhala ve frontě. Sedmatřicetiletý muž pak od slov přikročil k násilnostem a začal ženu kopat do břicha.

Ta podle výpovědi křičela, že je těhotná, aby toho nechal. Její manžel Abdullah Sulamain se měl snažit agresora uklidnit, ale Gallacherem ho udeřil lahví vína do hlavy. Rána si později vyžádala čtyři stehy.

Na těhotnou ženu měl během útoku křičet rasistické urážky. "Přišli jste si sem v tom vašem klauním oblečení, vy jste ten za*ranej problém," měl na ženu křičet. Ta se po útoku svalila v bolestech na zemi. Několik dnů poté zaznamenala krvácení a dva týdny po útoku potratila dvojčata.

Soudce odsoudil útok jako brutální a rasistický a muži vyměřil 3 roky a sedm měsíců trestu. Další čtyři měsíce mu přidal za urážku policistů a odpor, který kradl při zatýkání.

V Praze napadla žena starší paní za to, že chtěla cigaretu. Na brutální útok se podívejte ve videu:

Video Mladá žena zbila a okradla seniorku, pátrá po ní policie. - Policie ČR - Krajské ředitelství policie hlavního města Prahy
 

tarzanzroduopic ( 24. května 2017 09:45 )

Kdyby to bylo naopak, tak se to ututlá a v tichosti se propustí… Ale jak je to bílý tak se bude teatrálně odsuzovat a to okamžitě, bez zbytečného protahování. Za celou dobu jeden incident a státisíce podobných od muslimáků v tichosti ututlaných, že jo...

zdenekk- ( 24. května 2017 08:06 )

Měl ji ukopat k smrti špínu muslimskou!

europa ( 24. května 2017 06:51 )

Zbavil svět dvou potencionálních teroristů. To je na podvazkový řád. Ty špíny somálské ať táhnou domů, v Evropě nemají co dělat!!!

Simmie1994 ( 24. května 2017 02:36 )

Kdyby to bylo naopak, že by muslim kopal těhotnou Evropanku (ano, vím že muslim neni národnost, ale chápete ne?) tak by se jako nic nestalo.

rezacek ( 23. května 2017 20:43 )

Takže o dva potenciální teroristy méně. Well done, buddy.

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání
Články odjinud