Úterý 15. června 2021
Svátek slaví Vít, zítra Zbyněk
Polojasno 27°C

„Čekáme na tebe!“ Rodiče poslali dojemný vzkaz ztracené Maddie k narozeninám

Autor: els - 
13. května 2017
18:30

Ztracená Maddie McCannová by slavila již čtrnácté narozeniny. Od jejího zmizení sice uplynulo již deset let, avšak její rodiče neztrácí naději. Na narozeninové přání, které sdíleli na sociální síti, napsali: „Čekáme na tebe.“

Celosvětově proslulý případ ztracené Maddie je i po deseti letech stále živý. O Maddie se neustále objevují nové a nové teorie. Jedno mají společné. Většina jich počítá s tím, že Maddie naživu.

Přesně v to věří i její rodina. Její růžový pokojíček zůstává stále nedotčen a rodiče každoročně oslavují její narozeniny.

A oslavit Maddiin den nezapomněli ani letos, kdy si připomínali deset let od jejího zmizení z dovolené v letovisku Praia da Luz. V pátek na Facebook vyvěsili narozeninové přání, na které připsali: „Milujeme tě, čekáme na tebe a nikdy to nevzdáme.“

Máma Kate nedávno přiznala v jednom z rozhovorů, že své holčičce stále kupuje dárky. „Stále jí kupuju dárky. Myslím vždy na její věk a vybírám tak, aby to, kdykoli ji najdeme, stále pro ni bylo vhodné,“ přiznala Kate, která nepřestává doufat, že její holčička jednou všechny tyto dárky otevře.

Video Maddie se ztratila v roce 2007 v Portugalsku - Reuters

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání