Úterý 11. května 2021
Svátek slaví Svatava, zítra Pankrác
Jasno 27°C

»Maddie tajně spálili v rakvi s mrtvou Britkou!« Bývalý detektiv opět šokuje

Autor: lm - 
1. května 2017
13:57

Šokující teorie bývalého portugalského detektiva Goncala Amarala o případu Maddie neberou konce. Amaral nyní v televizním rozhovoru prohlásil, že tělo Maddie bylo tajně spáleno v rakvi s jinou mrtvou Britkou. Rodiče si přitom v těchto dnech připomínají smutné 10. výročí ode dne, kdy jejich dcerka zmizela.

Tříletá Maddie McCann zmizela 3. května 2007 z pokoje turistického komplexu v Praia da Luz. Rodiče Kate a Garald, oba lékaři, osudný den uložili v 20:30 místního času všechny své děti (Madeleine a o rok mladší dvojčata) a odešli na večeři se svými přáteli do restaurace, které se nacházela asi 50 metrů od apartmánu. Pokoj s dětmi pravidelně kontrolovali, naposledy v 21:00 místního času. Při návratu kolem 22:00 zjistili, že Madeleine zmizela, a hned zalarmovali policii.

Policie později označila za podezřelé rodiče Madeleine, žádná oficiální obvinění proti nim ale nevznesla a případ v červenci 2008 odložila. Portugalští policisté si původně mysleli, že Madeleine mohla nešťastnou náhodou zemřít a že rodiče poté ukryli její tělo. Nejhlasitějším zastáncem této teorie je dodnes bývalý policejní inspektor Goncalo Amaral, který vydal v roce 2008 knihu Maddie - Pravda o lži.

Video Maddie se ztratila v roce 2007 v Portugalsku - Reuters

Amaral si nedal pokoj ani při příležitosti smutného 10. výročí zmizení malé Maddie. V rozhovoru pro televizi bývalý detektiv uvedl, že Maddie byla potají zpopelněna v rakvi s jinou mrtvou Britkou. Podle něj je klíčem k rozluštění této záhady kostel, který McCannovi navštěvují. "Měli jsme informace, že do kostela bočním vchodem přišly v noci tři osoby. Měly nějakou krabici a tehdy se tam konala kremace britské ženy. Je možné, že v té krabici byly ostatky dítěte a byly takto spáleny. Rodiče měli k tomu kostelu klíč," cituje Amarala britský deník The Sun.

McCannovi se s Amaralem nejednou setkali u soudu a proti jeho šokujícím výrokům hodlají bojovat i nadále.

irstr ( 15. ledna 2020 22:01 )

Nebiologický otec Meddie u výslechu prohlásil, že nevidí nic co by mohlo nalézt jeho dceru a že jej portugalské policejní vyšetřování nezajímá... Jeho žena odpověděla policii jen na jednu otázku z padesáti...
Portugalští vyšetřovatelé tvrdí, že manželé McCann jsou zodpovědní za smrt Meddie. Nespolupracovali ani v momentě, kdy mělo dojít k rekonstrukci případu na místě činu. Proč? Neměli rodiče zájem odhalit co se stalo mediie? V momentě kdy se s nimi nakládalo jako s podezřelými, odletěli z Portugalska a už se tam nikdy nevrátili. Dali Meddie sbohem!

jiznicechy ( 2. května 2017 00:02 )

Pokud rodiče jsou členy anglikánské církve a to nejspíše jako Angličané jsou, tak anglikánská církev je protestantská církev a je to v podstatě státní církev, je podřízena panovníkovi. Světí dnes i ženy, i jako biskupky - dokonce snad i homoseksuály. Pohřby žehem uznává i katolická církev, v tom problém není. Za další - rozdíl váhy rakve: Pokud by to byla pravda a do dřevěné rakve k dospělému člověku přidáte malé dítě, jak by si nějakého rozdílu mohli zřízenci všimnout? Rakev nese několik lidí, víka jsou přišroubovaná, toho si absolutně nemůže nikdo všimnout. Kdyby vložili dalšího dospělého člověka, tak snad - ale malé dítě? Detektiv na Chocholouška nespíše až tak není - rodiče ho několikrát žalovali a soudní spory vždy vyhrál.

vigela ( 1. května 2017 22:11 )

Byla to kouzelná holčička.

Simmie1994 ( 1. května 2017 19:54 )

Detektiv je na Chocholouška však pomalu každý týden říká něco jinýho.

majojo ( 1. května 2017 17:50 )

Buď je to hodně špatně přeložený článek nebo je te detektiv na Chocholouška. V kostele se měla konat kremace? Nevím, ale církve většinou kremaci neschvalují. Tři osoby přišly do kostela v noci s krabicí, ve které bylo tělíčko. Na tříleté dítě už to musela být dost velká krabice. Nikdo si nevšiml rozdílu váhy rakve? A proč měli rodiče od kostela klíč? To je taky běné? Kdeopak se ten tajný pohřeb konal? V Anglii nebo v Portugalsku? Atd. ...

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Osoby v pátrání