Elitní policista Marcel (†46) zemřel náhle během služby: Zkolaboval po zásahu

Autor: lm - 
6. 4. 2017
05:20

Elitní kriminalista náhle a nečekaně skonal ve službě. Trenčínský policista Marcel Skyba (†46) zkolaboval po náročném zásahu, při kterém spolu s kolegy zadržel agresivního pachatele. Oživovat se ho snažili kolegové i lékaři, ale marně. Doma na něj čekala žena a dvě děti. 

K tragédii došlo minulou sobotu. Marcel Skyba (†46) doma řekl, že se vrátí za dvě hodiny a odjel spolu s kolegy z odboru kriminální policie v Trenčíně na zásah. Pachatelem byl bývalý boxer a zásah byl podle policistů fyzicky i psychicky náročný. Skyba byl rovněž bývalý vrcholový sportovec. Někdejší boxer ale patrně kvůli tomu podcenil bolest v rameni, která signalizovala problém.

„Už při spoutávání mu udělalo špatně, ale připisoval to únavě. Když jsme mu chtěli přivolat sanitku, odmítl s tím, že o nic nejde. Na oddělení, kde přišel sepsat záznam, zkolaboval,“ popsali kolegové serveru Pluska.sk. Policisté mu ihned začali poskytovat první pomoc, oživil se ho snažili dlouhých 40 minut i lékaři ze záchranky. Bohužel bylo vše marné.

Marcel Skyba byl u policie od prosince 1993, předtím sloužil jako městský strážník. Svou práci měl rád a dělal ji dobře. Od prezidenta dokonce dostal medaili Slovenské Červeného kříže za záchranu života mladé dívky, kterou zachytily dveře autobusu a vůz ji táhl za sebou. Po Marcelovi zbyla manželka Danka a dvě děti: 10letá Veronika a 22letý Mário.

Video: Elitního policistu Milana T. (†48) našli mrtvého, patrně spáchal sebevraždu

Video Elitního policistu našli mrtvého. - TV JOJ

bursik ( 6. dubna 2017 10:17 )

smutne cteni ,mlady clovek byl a neni Ale dovolim si pripomenout ze jsme tady jen na besede a je hloupost obvinovat syna v pripade zpevacky co nedavno zemrela.Take Udo Jurgens sel na prochazku v Zurichu a padl jak Strom Mladi fotbaliste rovnez -zemrou na hristi ! Proto vice slusnosti i ohledu jeden na druheho i v tech diskuzich

19.3.1977 ( 6. dubna 2017 06:38 )

No A? Co třeba dělníci? A další profese také umírají po náročné práci, co je Beng ohrožený druh?

Zobrazit celou diskusi
Další videa
Články odjinud